neljapäev, 21. mai 2015

Koolinoorte meistrivõistluste kolmas päev

Täna lõppesid kolm päeva Koidula staadionil toimunud linna koolinoorte meistrivõistlused. Kolmele edukale päevale pani punkti Andry, kes viiendate klasside arvestuses võitis kolm medalit.

Esikoha noppis Andry kaugushüppes 4.36ga ning 300 meetri jooksus 48,3 sekundiga. Teise koha saavutas ta palliviskes 45.20ga. 60 meetri jooksu finaalis oli Andry neljas 9,0ga. Võrdlesin ka Andry tulemusi aasta taguse võistlusega. Kaugushüppes tuli Andry aasta tagasi kuuendale kohale neljandate klasside arvestuses. Neli poissi, kes eelmisel aastal teda edestasid, olid võistlemas ka sel aastal ning kõik mõistagi kaotasid talle. Siis hüppas Andry kaugust 3.96 ning viskas palli 41 meetrit. Tänase päeva kõige parem tulemus tuli aga just 300 meetri jooksus, sest eelmise aasta jooksuga võrreldes paranes aeg koguni 3,2 sekundit!

Andry saavutas kaks alavõitu ja ühe hõbemedali. Palliviskes jäi esikohast puudu vaid 20 sentimeetrit!

Homme on võistlustules maakoolide õpilased ja seda Paikuse staadionil!