teisipäev, 11. juuni 2013

Video ja pildimaterjali

Edastan nädalavahetuse videod teile!

Laupäeval toimus Pärnumaa suvemängude raames suur-rootsi teatejooks, kus esikoha võitnud Sauga võistkonnas jooksid Karl, Jarmo, Risto ja Romet:

Pühapäevased tõkkejooksu videod samuti. Alustame Ingerist, kes jookseb kõige sisemisel rajal:

Jätkame Hannaga, kes samuti jookseb kõige sisemisel rajal:

Ja siin ka Augusti tõkkejooks. Ning ka August jooksis kõige sisemisel rajal:

Ning täitsa märkimata on jäänud ka see, et August jooksis Tallinnas lisaks tõketele ka 200 meetri jooksu. Ning jooksis välja isikliku rekordi 25,45. Veel talvel jooksis August sisemeistrivõistlustel 26,06, nii et väga tubli rekordiparandus siit tuli.

Ning pisut ka pildimaterjali. Esmaspäeval toimus Tõstamaal Tv10 olümpiastardi mitmevõistlus ehk finaaletapp. Nooremate tüdrukute 6 võistluses (60m,60m tõkkeid, kaugus, kõrgus, pall, 600) tuli Vanessa kokkuvõttes teiseks ja Elisa kolmandaks.

Mitmevõistlus lõppes tüdrukutele 600 meetri jooksuga. Kuna Niidupargi staadionil toimunud eelviimasel etapil jäi 600 meetri jooks individuaalselt jooksmata tugeva vihma tõttu, siis anti medalid välja ka 600 meetri jooksus eraldi. Sel distantsil võtsid meie tüdrukud aga kolmikvõidu, kui parimana lõpetas Elisa ajaga 1.58,5. Teine oli Vanessa ja kolmas Anett Maria.