esmaspäev, 3. juuni 2013

Pärnumaa suvemängude jooksukross

Juba eelmisel nädalal algasid ka Pärnumaa suvemängud meie jaoks, kui teisipäeval toimusid Niidupargis krossijooksu võistlused suvemängude raames. Väga kaua võttis aega, et jooksukrossi tulemused kõik kätte saada, aga lõpp hea, kõik hea. Lõpuks on võistluse protokoll minuni jõudnud.

Meeste 1500 meetri jooksu võitis Karl, kes sai esmakordselt metsas jagu 4.30 piirist ja jooksis välja aja 4.29,3. Teise esikoha tõi meile Marie-Mädli, kes tüdrukute A vanuseklassis jooksis 500 meetrit 1.47,5ga. Väga tubli jooksu tegi ka tüdrukute B vanuseklassi 500 meetri distantsil Hanna, kes lõpetas teisena ajaga 1.48,4. Kaheksanda koha samal distantsil sai Kristi M, kelle aeg oli 1.56,4.

Pärnumaa suvemängud jätkuvad sel laupäeval Vändra staadionil kergejõustikuvõistlusega.