teisipäev, 3. juuni 2014

TV10 Pärnumaa mitmevõistlus

Täna toimusid Kilingi-Nõmme staadionil TV10 olümpiastardi Pärnumaa finaalvõistlused, kus oli kavas kõikidele vanuseklassidele mitmevõistlus.

Nooremate tüdrukute arvestuses tuli meie tüdrukutele kolmikvõit. 6 võistluse võitis ülitasavägise võistluse tulemusena Vanessa, kes kogus 4830 punkti. Talle kaotas vaid 5 punktiga Ann Marii (4825p). Kolmas oli Elisa 4559 punktiga! Vabariiklikule finaaletapile pääsemiseks tuli alistada normatiiv 3500 punkti. Sellega said tüdrukud väga kindlalt hakkama juba 5 alaga. Vanessa kõige märkimisväärsemaks tulemuseks oli kõrgushüppes hüpatud isiklik rekord 1.46! Isiklik rekord paranes 12 sentimeetri võrra! Sama tulemuse hüppas kõrgushüppes välja Elisa, kellele see oli samuti isiklik rekord. Ann Marii püstitas isikliku rekordi palliviskes, võttes alavõidu 38 meetriga täpselt. Lisaks jooksis ta väga hästi 60 meetri jooksu (8,1) ja kergel sammul läbis ka 600 meetri jooksu (1.53). Just 600 meetri jooksus jäi tüdrukutel suur varu sisse, kuna norm oli selleks ajaks juba täidetud ja ennast uuesti tühjaks jooksma ei tahtnud keegi minna.

Finaaletapp toimub 11-12.juunil Karksi-Nuia staadionil!