neljapäev, 26. juuni 2014

medaliterohke avapäev

Täna algasid Rakveres Eesti meistrivõistlused juunioride ja noorsoo vanuseklassis. Avapäev oli meile äärmiselt edukas, sest meie sportlased võitsid kokku 5 medalit. Meeste noorsoo klassi 100 meetri jooksus võitis kuldmedali Rait 10,87ga. Ranno jooksis end 110 meetri tõkkejooksus pronksile 15,20ga. Karl võitis samuti pronksi 1500 meetri jooksus 4.11,16ga. Naisjuunioride arvestuses tegi võimsa võistluspäeva Inger, kes võitis esmalt 100 meetri tõkkejooksus oma elu esimese Eesti meistrivõistluste medali, kui finaalis joostud isiklik rekord 15,02 andis pronksi. Kõigest pool tundi hiljem oli ta 400 meetri jooksu stardis, kus ta püstitas samuti rekordi 1.01,00, millega võitis oma jooksu ja tuli kahe jooksu kokkuvõttes hõbemedalile!!! Nii et täna oli Ingeril suur päev!