Eesti karikavõistlustelt 6.koht

Tänased tulemused:

100m - Rait 10,96. Kolmas koht
200m - Rait 22,35. Teine koht
400m tõkkeid - Ranno 1.00,94. 9.koht, aga kuuenda koha punktid klubile, kuna eespool oli 3 individuaalsportlast, kes klubide arvestuses ei osalenud.
400m - Rauno 52,39. 8.koht, aga seitsmenda koha punktid klubile.
110m tõkkeid - Rauno 14,50. Teine koht
3000m - Karl 8.57,90. 7.koht, aga viienda koha punktid klubile.
teivashüpe - Taavi 3.40. 10.koht, aga üheksanda koha punktid klubile.
kaugushüpe - Andre 6.80. 6.koht, aga viienda kohe punktid.
kolmikhüpe - Madis 12.55. 9.koht
kõrgushüpe - Romet 1.93. 5-6.koha jagamine, aga klubile 3-4.koha punktid.
kettaheide - John-Caspar 45.57. 4.koht
kuulitõuge - Krister 11.22 10.koht
vasaraheide - John-Caspar 53.27. 3.koht
odavise - Karl 50.07. 8.koht
4x100m teatejooks - 45.26 11.koht

Spordiklubi Altius kogus kokku 108 punkti ning see tulemus andis 13 klubi arvestuses auhinnalise 6.koha. Samapalju punkte sai 5.kohale tulnud Tallinna SS Kalev, aga neil oli 1 alavõit, meil parim koht teine. Nii said nemad viienda ja meie kuuenda koha. Seitsmendaks tuli Rakvere Vike, kes kaotas meile vaid 1 punktiga.

Enne viimast ala, 4x100 meetri teatejooksu olime me viiendal kohal. 8 minutit enne jooksu aga tegi Jarmo endale kiirenduse ajal haiget ning ta ei olnud võimeline jooksma. Jooksime kiiresti sekretariaati, kus saime loa ta välja vahetada. Appi tuli meile Madis, kes istus tribüünidel juba teksapüksid jalas ja vaatas võistlust. Jooksuga läks ta riideid vahetama ja kiiruga vahetusalasse. Selle võistkonna eesmärk oli pulk finišisse tuua. Sellega sai võistkond hakkama, aeg 45,26 on mõistagi üsna vilets, aga selle eest sai klubi 2 punkti, millega suutsime hoida vähemalt 6.kohta. Seega kiitus Madisele, et raskes seisus appi tõttas meile.