teisipäev, 26. jaanuar 2016

Võistlustest

Kõigepealt paar sõna juttu võistlustest, mis leidsid eile aset meie hallis. Tegu oli siis TV10 olümpiastardi II Pärnumaa etapiga, mis toimus ka 18.jaanuaril. Eile tehti ka mitmeid väga häid tulemusi.

Kõige säravam tulemus sündis kahtlemata vanemate tüdrukute kaugushüppes, kus Elisa hüppas uue isikliku rekordi 5.24! Alles nädal aega tagasi hüppas ta esmakordselt üle 5 meetri (5.02). Kui nädal tagasi võitis 60 meetri tõkkejooksu Ann Marii just Elisa ees, siis sel korral oli järjekord vastupidine. Võitis Elisa 9,6ga, Ann Marii sai ajaks 9,7.

Nooremate tüdrukute 60 meetri tõkkejooksu võitis taas Carlyn, sel korral isegi parema ajaga 9,6. Tulemust parandas ka Martha-Liset (10,7). Kõrgushüppes ületasid mõlemad tüdrukud 1.26, katsetega sai taas alavõidu Carlyn.

Väljaspool arvestust tegi poistega teivashüppes kaasa Ramona, kes püstitas taas isikliku rekordi - 2.81!

Tänases trennis püstitati ka mitmeid rekordeid 30 meetri jooksudes. Kristo jooksis välja väga korraliku 3,27! Ethel kordas rekordit 3,56. Merily püstitas rekordi - 3,85!

Ja nüüd nädalavahetuse võistlustest. Laupäeval toimub Tallinnas TV10 olümpiastardi II vabariiklik etapp.
Meil teevad kaasa Elisa (60m tõkkejooks ja kaugushüpe), Ann Marii (60m tõkkejooks), Vanessa (60m tõkkejooks), Tormi (60m tõkkejooks), Carlyn (60m tõkkejooks ja kõrgushüpe), Martha-Liset (kõrgushüpe). Laupäeval väljasõit kell 9.00 Spordihalli eest Riia maantee ääres! Kaasa 3 eurot osavõtumaksu iga ala kohta!

Pühapäeval toimuvad samas Lasnamäe hallis Eesti karikavõistlused. Seal osalevad - Ranel (60m ja 300m jooks), August (60m ja 300m jooks), Karl (3000m jooks), Kristo (60m jooks ja kõrgushüpe), Henri (60m ja 200m jooks), Hans (60m ja 200m jooks), Hanna (800m jooks), Elisa (200m jooks ja 4x200m teatejooks), Ann Marii (60m, 200m ja 4x200m teatejooks), Ramona (teivashüpe ja 4x200m teatejooks), Cleer (kõrgushüpe), Ethel (60m ja 200m jooks), Anne-Mari (60m ja 200m jooks).

Pühapäeval on väljasõit kell 8.30 Spordihalli eest Riia maantee ääres! Kaasa Altiuse särk!!! Kellel olemas ka võistlusvorm, siis kindlasti kaasa.