kolmapäev, 27. jaanuar 2016

Carlyn säras Pärnu maakoolide võistlustel

Täna toimusid meie hallis Pärnu maakoolide C vanuseklassi meistrivõistlused. Carlyn tegi kaasa kolmel alal ja võitis neis kõigis esikoha! 60 meetri jooksu esikoht tuli tulemusega 8,8. Kõrgushüppes ületas ta oma selle talve parima tulemuse 1.30 ning kaugushüppes püstitas ta isikliku rekordi 4.45!

Kuni 2 aastat vanemate tüdrukute vastu võistles ka Pilleriin, kes ise kuulub veel D vanuseklassi. Kaugushüppes tuli Pilleriin täna kuuendaks isikliku rekordiga 3.62!

Poiste arvestuses võitis kolm medalit Karl-Martin. 60 meetri jooksus tuli ta teiseks finaalis joostud 8,7ga. 1000 meetri jooksus tuli samuti hõbemedal 3.29,4ga. Kaugushüppes oli Karl-Martin kolmas 4.30ga. Kolme hulka jõudis 1000 meetri jooksus ka Raimond, kes oli kolmas 3.32,4ga.