kolmapäev, 22. mai 2013

Koolinoorte meistrivõistlused

Teisipäevast neljapäevani toimuvad Koidula staadionil Pärnu linna koolinoorte meistrivõistlused. Teisipäeval võistlesid 6-12 klasside õpilased, täna 3-5 klasside tüdrukud ning homme on võistlustules 3-5 klasside poisid.

Teisipäeval tehti ka mõningaid väga häid tulemusi. 10-12 klasside poiste 1500 meetri stardis oli meie selle kevade murdmaajooksu Eesti meister Karl. Kohe jooksu alguses läks ta oma teed, kasvatas vahe kiiresti suureks ja üritas ühtlast kiirust hoida nagu eelnevalt sai kokku lepitud. Selline jooks jättis sisse veel küllaga jõuvarusid, ent oli samas hea vaheldus taas treeningutesse. Aeg 4.13 tähendas aga isiklikku rekordit (talvel jooksis Karl 4.16 ja eelmine suvi 4.20). Kindlasti oli selles jooksus tublisti varu.

10-12 klasside poiste kuulitõukes tuli kolmandaks Ranno, kes 5 kilost kuuli tõukas pisut enam kui 13 meetrit. 100 meetri jooksus tuli teiseks Jaagup, kes finaalis jooksis ajaks 11,5.

8-9 klasside tüdrukute arvestuses jõudis 100 meetri jooksus finaali Rebecka, kes sai nii eeljooksus kui finaalis ajaks 14,8.

6-7 klasside arvestuses näitasid head kiirust meie B vanuseklassi teatejooksu tüdrukud. Laura pidi küll finaalis tunnistama klubikaaslase väga nappi paremust, ent teine koht tuli ajaga 8,1 sekundit. Neljandaks jooksis end Liisbet ajaga 8,2. Poiste 60 meetri jooksus tuli teiseks August.

Nendel võistlustel ei teinud kaasa Rait, Risto, Jarmo, Kerstin.

Täna toimunud 3-5 klasside tüdrukute võistlus oli meile aga äärmiselt edukas. Kolmandate klasside arvestuses võitis kolm esikohta Caylen, kes võitis 60meetri jooksu 9,4ga, hüppas kaugust 3.89 ning oli kiireim ka 300 meetri jooksus 57 sekundiga.

Neljandate klasside arvestuses hiilgasid meie tüdrukud Elisa, Andra ja Vanessa. Kaheteistkümnest võimalikust medalist (4 ala oli kokku) võitsid need kolm tüdrukut lausa 11 medalit! Andra võitis kaks esikohta, kui oli kiireim 60meetri jooksus 8,8ga ja palliviskes 38 meetrise tulemusega. Lisaks tuli Andra kaugushüppes kolmandaks 4.30ga ja 300 meetri jooksus samuti kolmandaks.
Elisa võitis esikoha kaugushüppes 4.50ga. Lisaks tuli ta 300 meetri jooksus teiseks ja 60 meetri jooksus kolmandaks. Vanessa võitis jällegi 300 meetri jooksu ning tuli nii 60 meetri jooksus, kaugushüppes kui ka palliviskes teiseks! Nii et tüdrukutel oli täna suurepärane võistluspäev. Elisa täitis tänase kaugushüppe tulemusega TV10 olümpiastardi vabariikliku etapi normatiivi, samaga sai hakkama Andra palliviskes.

4.klasside tüdrukud Andra, Vanessa, Elisa võitisd täna võistlustel kolme peale 11 medalit!

Viiendate klasside arvestuses võitsid palju medaleid Ethel ja Anett Maria. Ethel võitis 60 meetri jooksus esikoha 8,4 sekundiga, kaugushüppes esikoha 4.72ga, palliviskes esikoha 45 meetriga ja 300 meetri jooksus kolmanda koha 51 sekundiga. Anett Maria võitis esikoha just 300 meetri jooksus 49,1 sekundiga, tuli kolmandaks kaugushüppes 4.46ga ja 60 meetri jooksus 9,0ga ning oli teine palliviskes 39.70ga.
TV 10 olümpiastardi normatiivid ületasid mõlemad tüdrukud nii kaugushüppes kui ka palliviskes.

5.klasside tüdrukud Ethel ja Anett Maria võitsid kahepeale täna 8 medalit!