Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

Laupäev, 7. märts 2015

Oluline informatsioon järgmiste nädalate kohta

Esmaspäeval sõidan ma kolme meie spordiklubi ambitsioonika sportlasega ära välislaagrisse. Laagris osalevad Karl, Jaagup, Minni. Seekord laagerdame Küprosel, Larnaca treeningkeskuses. Tagasi sõidame 25.märtsil. Laagris toimuvast anname siin lehel kindlasti ka märku!

Laagrisse sõiduga seoses annab järgmistel nädalatel noorematele gruppidele trenni Kerstin.Kõige noorem treeninggrupp (E 15.15, K 15.30, R 15.45) teeb esmaspäeval trenni Kerstiniga. KOLMAPÄEVAL trenni ei toimu, kuna hallis on TV10 olümpiastarti Pärnumaa III etapi võistlused. Võistlusest räägin lähemalt pühapäeval (homme). Reedel toimub trenn 15.45 nagu ikka! KOOLIVAHEAJAL 16-20.märtsil TREENINGUID EI TOIMU! 23 ja 25 märtsil toimuvad trennid Kerstiniga tavapärastel aegadel. 27.märtsil olen mina juba tagasi trenni andmas. Käige korralikult trennis, Kerstin kontrollib iga trenn nimed üle, et ma saaksin ülevaate, kes teeb trenni ja kes mitte.

II treeninggrupp (E,T,N 16.00) teeb esmaspäeval trenni Kerstiniga. Teisipäeval toimub trenn neile, kes kolmapäeval ei võistle. Kes aga võistleb, see teisipäeval puhkab! Nimekiri nendest, kes võistlema lähevad, ilmub siia lehele üles hiljemalt pühapäeval (homme)! Neljapäeval toimub trenn Kerstiniga. KOOLIVAHEAJAL toimuvad trennid tavalistel aegadel Kerstiniga! 23 ja 24 märtsil toimuvad trennid tavapärastel aegadel. 26.märtsil olen mina loodetavasti juba tagasi.

Kõige vanem treeninggrupp sai reedesel treeningul järgmise nädala juhised kätte. Keda ei olnud kohal või kes pidi nii lahkuma, et ei küsinudki treeningute kohta midagi, saab minuga ühendust võtta veel täna ja homme. Koolivaheajal 16-20.märtsil toimuvad trennid kell 13.00!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar