reede, 24. jaanuar 2014

Suurepärane tulemus tänaselt võistluselt

Täna toimusid meie hallis Pärnu maakoolide meistrivõistlused C vanuseklassile. Meie tüdrukutest tegid Ann Marii ja Anne-Mari väga häid tulemusi, millest lähemalt räägingi.

Ann Marii osales neljal alal - 60 ja 600 meetri jooksudes, kaugus- ja kõrgushüppes. Kõigil neljal alal võitis Ann Marii esikoha. Alustama peab just 600 meetri jooksu tulemusega, sest see oli väga kõrgest klassist. Esikoha tõi tulemus 1.52,0. Ning eriliseks teeb selle see, et Ann Marii püstitas uue kergejõustikuhalli rekordi, mis alates 2007.aastast oli püsinud. Vana rekord purunes 3 sekundiga. Seega kuulub Ann Mariile nüüd 3 meie kergejõustikuhalli rekordit. Lisaks täitis ta selle tulemusega ka TV10 olümpiastardi normatiivi, ületades seda koguni 7 sekundiga. Teist kohta edestas ta täna koguni 16 sekundiga!

60 meetri jooksus tuli esikoht 8,4ga ja kaugushüppes 4.30ga. Kõrgushüppes püstitas Ann Marii isikliku rekordi 1.33, mis andis samuti esikoha.

Anne-Mari saavutas 600 meetri jooksus kolmanda koha ajaga 2.11,0. 60 meetri jooksus oli Anne-Mari neljas ajaga 9,1. Kõige napimalt jäid finaalist välja Kelly ja Kätlin, kes olid aegadega 9,3 ja 9,4 vastavalt seitsmes ja kaheksas. Olgu siinkohal mainitud, et Kätlin on tegelikult veel D vanuseklassi võistleja ja võistles seega 1-2 aastat vanemate vastu.