pühapäev, 26. jaanuar 2014

Eesti juunioride ja noorsoo vanuseklassi meistrivõistlustest

Nädalavahetusel selgitati Tallinnas välja Eesti meistrid juunioride ja noorsoo vanuseklassides. Meie klubi sportlased võitsid kokku ühe hõbe ja kolm pronksmedalit.

Avapäeval hoolitses meie parima tulemuse eest Rait, kes noorsoo vanuseklassi 60 meetri jooksus võitis pronksmedali finaalis joostud 7,02 sekundiga. Eeljooksus sai Rait kirja 7,05.

Meeste noorsoo 800 meetri jooksu stardis oli Karl, kes läbis 4 ringi seekord 2.00,41ga. Suvel joostud isiklikule rekordile jäi tulemus 2 sekundiga alla ja kokkuvõttes andis see kuuenda koha. Medalist jäi lahutama 2 sekundit.

Meesjuunioride kolmikhüppes jõudis Madis eelvõistluse 12.50ga finaali 8 parema hulka. Finaalis hüppas ta parimal katsel 12.68 ja saavutas kokkuvõttes 7.koha. Kahju on eelkõige Madise viimasest katsest, mille ta sooritas kaugelt paku tagant ja mille tulemus oli 12.67. Tegu oli kindlasti üle 13 meetrise hüppega.  Medal aga võideti tulemusega 13.14. Sellegipoolest hüppas Madis 16 sentimeetriga isikliku rekordi.

Juunioride 60 meetri stardis olid Kristjan ja Karl-Rene. Kristjan jooksis välja aja 7,74, mis jääb 1 sajandikuga alla tema eelmise talve rekordile. Karl-Rene kordas oma isiklikku rekordit 7,89.

Teisel võistluspäeval saavutas Ranno meeste noorsoo 60 meetri tõkkejooksus hõbemedali, kui jooksis välja isikliku rekordi 8,42. Rekord paranes 3 sajandiku võrra. Karl osales noorsoo vanuseklassi 3000 meetri jooksus ning tuli isikliku rekordiga 9.01,06 kolmandaks. Oma suvist tulemust parandas Karl peaaegu 7 sekundiga.  Võistluspäeva kolmanda medali võitis Rait, kes noorsoo vanuseklassi 300 meetri jooksus võitis pronksi 35,32 sekundiga.

Tubli võistluse tegi Inger, kes naisjuunioride 60 meetri tõkkejooksus sai eeljooksus kirja aja 9,75, mis andis oma eeljooksus kolmanda koha ning viis kokkuvõttes seitsmenda ajaga finaali. Finaalis jooksis Inger välja aja 9,69, millega ta jäi jagama 6-7.kohta.

Meesjuunioride 300 meetri jooksus sai Kristjan ajaks 39,27, mis andis 13.koha. Ebaõnnestus täna võistlus Madisel, kes kaugushüppes pidi piirduma 5.67ga.

Tegu oli kolmanda järjestikkuse nädalavahetusega Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis võistlustel ning neljas nädalavahetus on ootamas ees. Järgmisel laupäeval toimub samas hallis nii TV10 olümpiastardi II vabariiklik etapp, kus meil on stardis on tüdrukut - Vanesaa, Ann Marii ja Elisa. Pühapäeval toimuvad samas hallis Eesti klubide karikavõistlused, kust võtab osa ka Altiuse meeskond.