Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

Reede, 3. jaanuar 2014

Ilus algus uuele aastale

Eilsel võistlusel Tallinnas tegid meie noored kergejõustiklased igati korralikke tulemusi. Uuele aastale on seega tehtud korralik algus.

Tüdrukute C vanuseklassis tegid tüdrukud kaasa kahel alal ja kõik kolm tüdrukut jõudsid mõlemal alal autasustamisele kuue parema sekka! 150 meetri jooksus võitis oma jooksu Elisa 22,38ga, mis andis 7 jooksu peale paremuselt kuuenda koha. Oma jooksu võitis ka Ann-Marii, kes sai ajaks 21,55. Enne viimast jooksu oli see parim tulemus. Viimasest jooksus tulid aga päeva kaks kiiremat aega. Selle jooksu lõpetas teisena Vanessa ajaga 21,49. Nii olid meie tüdrukute kohad kokkuvõttes - Vanessa teine, Ann Marii kolmas ja Elisa kuues.

Tüdrukute C 60 meetri tõkkejooksus oli meie edukaim Vanessa, kes ajaga 10,12 lõpetas oma jooksu kolmandana. Kuna tegu oli aga kõige tugevama jooksuga, siis tuli Vanessa selle ajaga ka kokkuvõttes kolmandaks. Neljandaks tuli oma jooksu samuti võitnud Ann Marii 10,26ga ja Elisa, kes võitis samuti oma jooksu 10,35, sai kokkuvõttes kuuenda koha.

Tüdrukute B vanuseklassi kuulitõukes tõukas avakatsel isikliku rekordi 9.19 Hanna. Korra sai ta veel kirja tulemuse üle 9 meetri, aga avakatse tulemusest enamat siiski ei tulnud. Hanna lõpetas võistluse tubli kolmanda kohaga. Laura oli kuulitõukes neljas 8.88ga.


Tüdrukute B 60 meetri tõkkejooksu stardis Hannat me seekord ei näinud. Küll tegi oma elu esimese tõkkejooksu stardi Liisbet, kes ajaga 10,19 sai kaheksanda koha. 150 meetri jooksus sai Liisbet ajaks 20,90, mis andis 7.koha. Liisbeti võistlusega võib seega igati rahule jääda.

Poiste A 150 meetri jooksus oli stardis Jan, kes jooksis välja aja 18,64, mis andis kuuenda koha. Meesjuunioride arvestuses jooksis end kaheksandaks Jaagup ajaga 18,02. Kristjan oli 18,48ga 13s. Märkimist väärib siiski see, et Kristjan parandas oma eelmise aasta aega 0,42 sekundiga, mis on igati korralik rekordiparandus.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar