reede, 1. veebruar 2013

Võistlustest

Täna toimusid meie hallis TV10 olümpiastardi võistlused. Tehti ka mitu väga korralikku tulemust, mis kindlasti väärivad mainimist.

Hanna võitis vanemate tüdrukute arvestuses 60 meetri tõkkejooksu 10,05ga (elektriaeg) ja kaugushüppe 4.83ga. Tõkkejooksus pakkus Hannale tugevat konkurentsi klubikaaslane Anete Siman, kes finaalis sai aja 10,11 sekundit. Mõlemad tüdrukud võistlevad ka järgmine laupäev Tallinnas vabariiklikul etapil. Kaugushüppes sai teise koha Laura 4.45ga.

Vabariikliku etapi normitäitjaid tuli aga veelgi. Nooremate tüdrukute kõrgushüppes võttis alavõidu suurepärase isikliku rekordi 1.31ga Elisa. Teise koha saavutas Anett Maria samuti isikliku rekordiga 1.26. Mõlemad tüdrukud võistlevad järgmine laupäev samal alal Tallinnas.

Nooremate tüdrukute 60 meetri tõkkejooks tõi meile samuti kaks normi täitjat. Alavõidu noppis Ethel 10,70 sekundiga. Teise koha saavutas kõrgushüppe võitnud Elisa 10,74ga. Finaalis jooksis veel ka Ann Marii, kes saavutas väga tubli viienda koha.

Nooremate poiste 60 meetri tõkkejooksus tuli meile teine ja kolmas koht, kui Rannar oli teine ja Andry A. kolmas.