esmaspäev, 11. veebruar 2013

Nädalavahetuse võistlustest

Laupäeval Tallinnas olid võistlustules TV10 olümpiastardist osavõtjad.

Vanemate tüdrukute arvestuses võitis Hanna oma 60 meetri tõkkejooksu eeljooksu 9,91ga, mis viis ta viiendana finaali. Finaalis oli Hanna veel neljandale tõkkele minnes teisel kohal, ent jooksis tõkkesse sisse, kaotas rütmi ja eelkõige kiirust ning pidi finiširuudustikus leppima neljanda kohaga. Finaaljooksu aeg oli 9,77. Kolmandale kohale kaotas ta vaid 1 sajandikuga. Kuni selle neljanda tõkkeni tegi Hanna aga väga ilusat jooksu. Ka neljas koht väärib kahtlemata suurt tunnustust!

Hanna võitmas oma tõkkejooksu eeljooksu

Kaugushüppes ei saanud me kuidagi klappima sammumärki ning kahe katse järel ei olnudki Hannal veel tulemust kirjas. Kolmandas voorus sai ta kirja 4.61, mis aga kahjuks finaali ei viinud. Viimasena viis finaali tulemus 4.73. Nii pidi Hanna leppima 14.kohaga. Kristi M. hüppas kaugust 4.03, mis on tubli tulemus ning andis 61 hüppaja seas 35.koha.

Nooremate tüdrukute arvestuses olid võistlustules Elisa, Ethel ning Anett Maria. 60 meetri tõkkejooksus võitis oma eeljooksu Elisa 10,89 sekundiga. Ethel oli oma eeljooksus kolmas 10,90 sekundiga. Mõlemad tüdrukud jooksid natuke kehvemad ajad, mis Pärnu TV10 etapil, ent b-finaali pääsust jäi neid seekord väga vähe lahutama. B-finaali pääsesid 7-12 aega eeljooksudes näitanud tüdrukud. Viimasena pääses sinna ajaga 10,79. Elisa oli kokkuvõttes oma ajaga 16 ja Ethel 17. Kokku osales aga 69 jooksjat!

Kõrgushüppes kordasid mõlemad tüdrukud oma isiklikku rekordit. Elisa hüppas 1.31 ning sai sellega 13.koha. Kusjuures hüppas Elisa kõik kõrgused üle esimesel katsel! Anett Maria hüppas 1.26, mis andis 16-17.koha jagamise. Kokku osales 65 võistlejat.

Elisa kõrgushüppe võistlusel

Pühapäeval toimusid aga talvised Eesti klubide karikavõistlused Altiuse meeskond saavutas 13 klubi arvestuses viienda koha. Kusjuures viimasel hetkel jäi Altiusel tühjaks kolmikhüpe ning sealt punktilisa ei tulnud. Lisaks oli puudu kuulitõukes Eesti eliiti kuuluv tõukaja Raido Kalbach. Teatejooksus ei osalenud ka Rait. Nii et varu oli.
Karl jooksis isikliku rekordi 1500 meetri jooksus - 4.16,38 mis andis 8.koha. Jarmo osales 4x200 meetri teatejooksus, kus ta jooksis teist vahetust. Teatejooksus tuli meile neljas koht ajaga 1.33,00.