reede, 20. mai 2011

Võistluspäev Tõstamaal ja nädalavahetusel toimuvad meistrivõistlused

Täna asusime kell 8.40 8 tubli lapsega Tõstamaa poole teele, et kaasa lüüa seal Maakoolide meistrivõistlustel 4võistluses. Tüdrukutest võtsid osa Christiina, Kristiina, Hanna, Kristi M, Elise-Lee. Kokku lõpetas 4-võistluse 30 tüdrukut ning kõik meie tüdrukud mahtusid 8 parema hulka. Kokkuvõttes parim oli Hanna, kes lõpetas kokkuvõttes teisena. 60m ajaks oli 8,6, mis tõi alavõidu. Kaugushüppes elas Hanna üle ärevad hetked, sest kahe esimese katsega ei õnnestunud tal tulemust kirja saada. Kolmandal katsel võttis ta end kenasti kokku ja hüppas 4.05, mis on küll oluliselt vähem tema tavapärasest tulemusest, ent oli väga korralik tulemus kolmanda katse kohta. Palliviskes sai Hanna kirja 27.08. Hästi läks aga taas jooksuala, 500m jooksu lõpetas ta tänu väga tugevale lõpuspurdile teisena - aeg 1.33,19. Just tugev 500m jooks tõstis Hanna viiendalt kohalt teiseks. Paremuselt teine oli täna Kristiina, kes üldtabelis oli neljas. 60m jooksus sai ta kirja aja 8,9. Kaugust hüppas Kristiina 4.10, mis oli päeva kolmas tulemus ning viskas palli 34.22. 500m jooksus samuti tugeva lõpuga sai ta ajaks 1.38,04, mis oli päeva neljas aeg. Kolmas meie omadest oli Christiina, kes kokkuvõttes oli viies. 60m jooksus sai ta aja 9,0, kaugust hüppas 4.07, mis oli päeva neljas tulemus. Kõige paremini õnnestus pallivise, kus parim katse oli 35.14. 500m jooksus tuli samuti korralik aeg 1.39,00, mis oli päeva seitsmes aeg. Kokkuvõttes kuues oli Kristi M, kes 60m jooksus sai kirja aja 8,9. Kaugust hüppas Kristi 3.90, viskas palli 33.12 ning jooksis 500meetrit 1.42,46ga. Kokkuvõttes 8.koha sai Elise-Lee, kes 60m jooksus sai ajaks 9,0. Kaugust hüppas ta 3.86. Palliviskes jäi tulemuseks 24.75.

Võistkondlikus arvestuses, kuhu läks kirja iga võistkonna 3 parema tüdruku tulemused, saavutasid meie tüdrukud kindla esikoha 943 punktiga, edestades teist kohta 198 punktiga.

Poiste arvestuses oli edukaim Leonardo, kes koondtabelis oli 9.kohal. Augusti leiame 13.tabelirealt ning Markus-Lucase 21.kohalt. Kokku osales 33 poissi.

60m jooksus oli August neljas ning Leonardo viies. Mõlemad poisid said ajaks 8,6. Lucas sai ajaks 9,3.
Kaugushüppes oli August samuti neljas 4.53ga ning Leonardo kuues 4.43ga. Ebaõnnestus kaugus Lucasel, kes sai tulemuseks 3.35. Palliviskes oli meie parim aga just Lucas 44.54ga. Tegu oli päeva 9.tulemusega. Kohe talle järgnes Leonardo 44.23ga. Täielikult ebaõnnestus pallivise Augustil, kes sai kirja vaid 27.36, mis on peaaegu 10 meetrit vähem kui paar päeva tagasi Koidula staadionil. 800m jooksus oli meie parim August 2.56,95ga ning Lucas 2.57,93ga. Leonardo sai aja 3.00,30.

Homme algavad Paikusel aga juba Pärnumaa meistrivõistlused. Stardis on peaaegu kogu meie paremik. Rait stardib nii 100 kui ka 200m jooksus. Kuigi tegu on hooaja avastardiga ning vormikõver peaks veel tõusuteel liikuma, ootame häid aegu. Me ei ole teinud saladust, et läheme sel suvel üritama noorte maailmameistrivõistluste normatiive nii 100 kui ka 200m jooksus (normid 11,05 ja 22,25). Brigita stardib samuti nii 100 kui ka 200m jooksus, lisaks kaugushüppes. Äsja joostud rekord 30m lendlähtest jooksus annab samuti alust oodata head resultaati juba homme. Karl stardib nii 800 kui ka 1500m jooksudes. Häid aegu ootame sealt. Risto stardib 100,200 ning ka 400m jooksus. Ranno osaleb kindlasti 110m tõkkejooksus ja 100m jooksus. Valida saame veel 200 ja 400m jooksude vahel. Inger stardib 100,200m jooksudes ning kaugushüppes. Kaasa teevad veel Magda (100,200,400), Killu (100,200,kaugus), Kerstin (100,kaugus, kõrgus), Mädli (1500m), Jaagup (100, 200, kaugus), Kristjan (kaugus), Karl J (kõrgus), Madis (100, kaugus, kõrgus), Hanna (100m).