kolmapäev, 18. mai 2011

Teine võistluspäev

Koolinoorte meistrivõistlustel olid täna võistlustules 3-5 klasside poisid.

Eduka otsa tegid lahti 4 klassi poisid, kus Kenneth tuli 300m jooksus 53,7ga teiseks ning kaugushüppes uue rekordiga 4.28 neljandaks. 60m jooksus saavutas Ott 8,7ga teise koha ning kaugushüppes oli ta 4.23ga viies.

Viiendate klasside arvestuses olid väga tublid August ning Leonardo. August noppis esikoha 300m jooksus 48,9ga ning kaugushüppes uue rekordiga 4.94. 60m jooksus pidi August leppima teise kohaga, kuigi võitjaga saavutas ta sama aja - 8,4. Leonardo võitis kaks kolmandat kohta - 60m jooksus tõi pronksmedali 8,5 ning 300m jooksus 50,4. Kaugushüppes oli Leonardo neljas rekordiga 4.58.

Pildil: August ja Leonardo

Järgmine etteaste on aga reedel 8 kangel, kes sõidavad Tõstamaale 4võistlust tegema. Kaasa tulevad: August, Leonardo, Markus-Lucas, Hanna, Christiina, Kristiina, Kristi M, Elise-Lee