teisipäev, 17. mai 2011

Esimene võistluspäev seljataga

Kuigi ilmataat täna laste vastu lahke polnud ning võistlused toimusid jaheda ja vihmase ilmaga, sündis sellegipoolest mitmeid rekordeid ning nopiti mitmed esikolmikukohti.

Otsa tegid lahti kolmanda klassi tüdrukud. Edukalt esines Agnes, kes võitis esmalt 60m jooksu 9,2 sekundiga ning seejärel kaugushüppe uue isikliku rekordiga 3.98. 300m jooksus noppis esikoha Anett-Maria.

Neljandate klasside arvestuses tegi puhta töö Christiina, kes võitis 3 ala - 60m jooksu 8,8ga (eeljooksus 8,7), kaugushüppe isikliku rekordiga 4.40 ning veenev oli võit ka 300m jooksus 53,8ga. Väga tubli võistluse tegi ka Elise-Lee, kes 60m jooksus oli kolmas, kaugushüppes teine 4.07ga ja 300m jooksus samuti teine 54,3ga.

Viiendate klasside arvestuses võitis kaks esikohta ja ühe teise koha Hanna. Alavõit tuli kaugushüppes 4.42ga ja 300m jooksus 49,7ga. Teiseks tuli Hanna 60m jooksus, kus ülipõnevas finaalis tuli napilt alla jääda trenni ja koolikaaslasele Kristiinale. Kristiina aeg finaalis oli 8,5 ja Hannal 8,6. Kristiina oli teine ka 300m jooksus 50,8ga. Tublilt esines ka Kristi M., kes nii kaugushüppes (isiklik rekord 4.18) kui ka 60m jooksus (9,2) oli neljas ja pidi kõige napimalt medalist ilma jääma.

Tüdrukud tegid täna seega väga hea võistluse. Kõigist sai ka pilti teha, ent õnnetul kombel ei säilinud pilt Agnesi rõõmsast näost koos medalitega ega ka Elise-Lee-Christiina pilt. Nii et nendest kolmest peame pilti tegema järgmisel võistlusel uuesti.

Pildil: Kristi M, Hanna, Kristiina

Samal ajal toimus Niidupargis seeriavõistlus keskmaajooksjatele ning meeste arvestuses tuli neljandaks seal Karl.
Hallis toimunud treeningul joosti aga korralikke aegu 30m lendlähtest. Rait sai kirja 2,97 ja 2,98. Rekordit parandas Brigita, kelle uued rekordnumbrid on nüüd 3,54. Isiklikku rekordit kohendas ka Killu-Laura, kes jooksis 3,83. Kerstin sai kirja aja 3,98.

Homme on võistlustules juba 3-5 klasside poisid.