reede, 25. jaanuar 2013

Võistlustihe hooaeg aina jätkub

Täna toimunud Pärnu Maakoolide C vanuseklassi meistrivõistlustel võitis kaks esikohta tüdrukute arvestuses Ann Marii, kes 60 meetri jooksu võitis 9,0ga ja 600 meetri jooksu 2.02ga. Kaugushüppes tuli Ann Marii kolmandaks 3.77ga. Tubli võistluse tegi ka Janeli, kes jooksis end 60 meetri jooksu finaali ja sai seal viienda koha. Kaugushüppes oli Janeli neljas 3.71ga. Kelly oli 600 meetri jooksus kuues ajaga 2.24. 60 meetri jooksus oli Kelly üheteistkümnes, oma jooksu ta võitis 9,6ga. Reelika hüppas kaugust parimal katsel 3.69 ning tuli sellega viiendaks. Andry jäi esimesena välja poiste 60 meetri jooksu finaalist, kui eeljooksu aeg 9,4 andis seitsmenda koha.

Juba homme ja ülehomme selgitatakse aga Tartus välja Eesti meistrid juunioride ja noorsoo vanuseklassides. Meie juunioritest asuvad võistlustulle Rait 60 ja 300 meetri jooksus. Kaks nädalat tagasi saadud vigastus tundub olevat minevik, aga millise jälje see vormile jättis (nädal aega ei saanud sprinditreeningutega tegeleda), seda näeme alles võistlustel. Jarmo võtab osa nii 60 meetri kui ka 60 meetri tõkkesprindist ning 300 meetri jooksust. Karl osaleb pühapäeval 3000 meetri jooksus. Risto stardib nii 60 kui ka 300 meetri jooksus.

Noorsoo klassis võistleb Ranno, kes maadleb pikemat aega pöiavigastusega, mis ei ole lubanud normaalselt talvisteks võistlusteks valmistuda. Seis on olnud nii hull, et oma hooaja esimese võistluse teeb ta just nüüd Eesti meistrivõistlustel. Ranno stardib 60 meetri tõkkejooksus ja hetkel on ta üles antud veel ka 300 meetri jooksus.