laupäev, 19. jaanuar 2013

Tulemused

Täna hoolitses parima tulemuse eest Jaagup, kes poiste A vanuseklassi 60 meetri jooksus pääses teise ajaga finaali, kui võitis oma eeljooksu isikliku rekordiga 7,41! Finaalis kahjuks start ebaõnnestus ja võimsa lõpu teinud Jaagup pidi leppima neljanda kohaga, ajaks 7,46. Pronksmedal võeti 7,42ga.
Kristjan jooksis 7,85.
Tüdrukute B 60 meetri jooksus tegi väga tubli jooksu Laura, kui uuendas isiklikku rekordit, joostes oma eeljooksus 8,51. Finaali viis vaid sajandiku võrra kiirem aeg, nii et väga napilt tuli seekord välja jääda finaalist. Poiste B 60 meetri jooksus uuendas rekordit August, kes jooksis 8,08.
Kerstin hüppas kõrgust 1.45 ning Hanna jooksis 600 meetrit 1,57ga. Inger sai 60 meetri jooksus ajaks 8,50.

Homme om võistlustules tõkkejooksjad (Hanna, Inger ja August). Lisaks teeb Hanna kaugust, Inger 300 ja August 200 meetri jooksu. Jaagup osaleb kaugushüppes ja 300 meetri jooksus ning Kristjan vaid 300 meetri jooksus.