pühapäev, 27. jaanuar 2013

Rait Eesti meister!

Laupäeval alanud Eesti juunioride ja noorsoo meistrivõistlused algasid meile hästi. Meesjuunioride 60 meetri jooksus oli meil stardis Rait, Jarmo ja Risto. Oma eeljooksu võitis Rait veenvalt 6,99 sekundiga, mis viis ta parima ajaga finaali. Jarmo jooksis oma eeljooksus rekordilähedase aja 7,27, mis kokkuvõttes andis 9.koha ehk see tähendas, et Jarmo jäi esimesena finaalist välja. Finaali viis 7,23. Risto sai ajaks 7,37, millega kordas isiklikku rekordit.

Finaalis ei õnnestunud Raidil start kõige paremini, igati korralik oli aga jooks ise ning kindel esikoht tuli uue isikliku rekordiga 6,87. Senine rekord paranes 7 sajandiku võrra!!! Õnnitleme!

Pühapäeval osalevad Jarmo ja Ranno 60 meetri tõkkejooksudes, Risto, Jarmo ja Rait 300 meetri jooksus ning Karl 3000 meetri jooksus!