Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

Esmaspäev, 4. detsember 2017

Võistlustihe kuu

Kuigi sel nädalal toimub TV10 olümpiastardi I üle-eestiline etapp, siis järgmised nädalad toovad meile juba hulganisti teisigi võistlusi. Ruttan kiirelt ette ja jagan informatsiooni, et kõik saaksid kalendrisse juba ära märkida, millal tuleb kindlasti võistlema tulla!

9.detsember - TV10 olümpiastardi I etapp Võrus

11.detsember - Pärnu Spordikooli jõuluvõistlused C, D ja E vanuseklassidele. Meie iga-aastane jõuluvõistlus on taas kätte jõudmas! Kavas on 60 meetri jooks, kaugushüpe ja 300 meetri jooks (kõige noorematel ehk E vanuseklassil 150 meetri jooks). Võistlused toimuvad meie kergejõustikuhallis algusega kell 15.00. Siis alustavad 60 meetri jooksu D ja E vanuseklassi tüdrukud ja kaugust hakkavad samal ajal hüppama D ja E vanuseklassi poisid. 15.45 alustavad võistlust C vanuseklassi tüdrukud ja seejärel kohe poisid. Edasine alade järjekord selgub võistluste käigus kohapeal. Vanuseklassid: C (sündinud 2004-2005), D (sündinud 2006-2007) ja E (sündinud 2008 ja hiljem). Autasustamine: Iga ala kolme paremat autasustakase medali, diplomi ja maiustusega.
15.detsember - Pärnumaa noorte meistrivõistlused. Ootan veel võistluste infot, kuna ei ole ise selle võistluse korraldaja.

30.detsember - 10.Karel Leetsari mälestusvõistlused. Info veel tulekul!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar