esmaspäev, 23. jaanuar 2017

TV10 olümpiastardi tulemused

Reedel, 20.jaanuaril toimus meie hallis TV10 olümpiastardi II linna ja maakonna etapp, kus tehti mitmeid väga häid tulemusi.

Vanemate tüdrukute vanuseastmes saavutas kaks alavõitu Carlyn. Ta võitis kaugushüppe 4.66ga ja 60 meetri tõkkejooksu 9,95ga. Kaugushüppe võistlus oli väga tiheda konkurentsiga. Carlyn edestas teist kohta kahe ja kolmandat kohta kolme sentimeetriga. Kaugushüppes oli neljas Martha-Liset 4.45ga ja kuues Kätlin 4.36ga. Tõkkejooksus kindlustas Martha-Liset meile aga kaksikvõidu, joostes end teiseks 10,69ga (eeljooksus 10,60).

Kaks alavõitu saavutas nooremate poiste vanuseklassis Georg, kes võitis kõrgushüppe 1.25ga ja 60 meetri tõkkejooksu 10,47ga. Kõrgushüppes saavutas teise koha Tristan, kes ületas 1.20. 60 meetri tõkkejooksus oli Tristan 11,66ga kolmas. Talle järgnes neljandana Henri, kelle aeg oli 11,69.

Nooremate tüdrukute vanuseklassis üllatas Karolin kõrgushüppes saavutatud alavõiduga. Võidutulemuseks oli 1.30. Mirtel oli kolmas 1.25ga, Pilleriin viies 1.20ga. 60 meetri tõkkejooksu finaali pääsesid Karolin ja Iiris. Karolin saavutas seal teise koha 10,73ga, Iiris oli viies 11,34ga (eeljooksus 11,29).

Vanemate poiste 60 meetri tõkkejooksu finaalis tegi väga ilusa jooksu Andry, kes saavutas teise koha 9,57ga. Teivashüppes oli Andry kolmas 2.41ga.

Laupäeval toimub Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis aga üle-eestiline etapp, kuhu pääsevad võistlema nüüd Carlyn (60mtj, kaugushüpe), Andry (60mtj), Karolin (60mtj, kõrgushüpe), Mirtel (kõrgushüpe) ja Georg (60mtj, kõrgushüpe). Täpne informatsioon võistluste kohta veel tulekul!