pühapäev, 8. jaanuar 2017

Tšikini mälestusvõistlused

Eile, 7.jaanuaril toimunud võistlustel püstitati mitmeid isiklikke rekordeid. Tallinna Spordihallis peetud mälestusvõistlusel tegi parima tulemuse Henri, kes võitis esikoha poiste a vanuseklassi 60 meetri jooksus isikliku rekordiga 7,08.

Teine alavõit tuli meile tüdrukute b vanuseklassi kõrgushüppes, kus Elisa võidutses 1.56ga.

Poodiumile jõudis kahel korral Anete. Naisjuunioride kaugushüppes tuli ta teiseks 5.38ga, teine oli ta ka 60 meetri jooksus 8,06ga (eeljooksus 8,04). Kaugushüppes oli neljas Carol 5.15ga, 60 meetri jooksus oli ta kokkuvõttes viies 8,39ga (eeljooksus 8,34).

Tüdrukute B vanuseklassis püstitas mitu isiklikku rekordit Merily. 60 meetri jooksu eeljooksus sündis rekord 8,57, finaalis oli ajaks 8,63. Kokkuvõttes oli Merily 23 jooksja arvestuses seitsmes. Isikliku rekordi püstitas ta ka 600 meetri jooksus. Kokku toimus kaks jooksu ja oma jooksu Merily ka kindlalt võitis, ajaks 1.49,71. Kahe jooksu kokkuvõttes oli ta neljas, kaotades kolmandale kohale 1,32 sekundit. 60 meetri jooksus oli Kätlin 8,78ga kümnes.

Neidude A vanuseklassi 60 meetri tõkkejooksu stardis olid Ethel ja Cleer. Etheli jooks paraku ebaõnnestus ning esimesest tõkkest kaugemale ta ei jõudnudki. Cleer jooksis selle vanuseklassi tõkkeid esimest korda ning eeljooksu aeg 10,12 viis ta ka finaali. Seal paranes tulemus veelgi ja 10 sekundi piir sai murtud - 9,99 andis kaheksanda koha.