Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

Laupäev, 12. detsember 2015

Järgmisest nädalast

Võistlusgraafik muutub aina tihedamaks ning edaspidi on raske leida nädalat, kus ühtegi võistlust ei oleks. 
Lähenemas on aasta suurim kergejõustikuvõistlus Pärnus, kui 26.detsembril toimub meie hallis 8.Karel Leetsari mälestusvõistlus! Sinna ootan väga kõiki võistlema. Kes ei võistle, tuleb halli võistlusi kohapeale vaatama. I grupi sportlased, kes sel korral starti ei lähe, on võistlustel ametis abikohtunikena. 

Sel aastal toimub võistlusest otseülekanne interneti vahendusel! Täpne informatsioon veel tulemas! Võistlust toetavad Pärnu linn, Eesti Kergejõustikuliit, AS Pärnu Mets, AS Pajo, AS A Le Coq, AS Wendre, AS Cramo, OÜ Petersport, OÜ Biotrend, Pärnu Spordikool.

Olen olnud nende võistluste peakorraldaja kõik 8 aastat ja seetõttu on see võistlus mulle endale väga oluline. Seetõttu on mulle ka tähtis, et kõik noored võistlema tuleksid (E,D,C,B,A ja täiskasvanute vanuseklass). Väga oluline on ennast registreerida hiljemalt 22.detsembriks e-mailile: romet.mihkels@mail.ee 
23.detsembri hommikul saadan stardinimekirjad võistluste kohtunikebrigaadile, kes tulevad Tallinnast.

Võistluste informatsiooni on võimalik saada facebookist: www.facebook.com/leetsarimemoriaalA ja B vanuseklassi Eesti meistrivõistlusteni jääb tänasega veel täpselt 8 nädalat. Juunioride ja noorsoo vanuseklassi meistrivõistlusteni 10 nädalat. Need on talve kõige olulisemad võistlused, milleks üritame kõige teravamat vormi saavutada. Nendeks võistlusteks valmistumisel on oluline roll ka väiksematel võistlustel, sest läbi võistluste on võimalik saavutada tippvormi, mitte läbi treeningute.

Järgmine nädal näeb välja aga selline:

Esmaspäev 
III grupp 15.15-16.15
II grupp kehalised testid (30m jooks, paigalt kaugus ja kolmikhüpe, kõhulihased varbseinal). Soojendus algab 16.15.
I grupp kehalised testid (30m jooks, paigalt kaugus -, kolmik -, viisikhüpe, kõhulihased varbseinal). Soojendus algab 17.00.

Teisipäev
II grupp 16.00-17.30 trenni ei tee need, kes kolmapäeval võistlevad
I grupp 17.15 trenni ei tee need, kes kolmapäeval võistlevad

Kolmapäev
III grupp 15.30-16.30 Trenni annab Kerstin!
I ja II grupist on paljud Tallinnas võistlustel. Toimuvad Sk Audentese lahtised jõuluvõistlused.

Neljapäev
II grupp 16.00-17.30
I grupp 17.15

Reede
III grupp 15.45-16.45
I grupp 16.30

Kolmapäevased võistlused
Osalevad:
Jakob, Martin, Artur, Hans, Henri, Kristo, Tormi, Ann Marii, Elisa, Vanessa, Anne-Mari, Ethel, Lucas, Carol, Ramona, Cleer, Merily-Anett 

Osavõtumaks 2 eurot võistleja kohta tuleb maksta kohapeal! Tõenäoliselt on väljasõit kolmapäeval kell 11.00 Spordihalli eest Riia maantee äärest. Täpsustan selle üle veel esmaspäevaks.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar