teisipäev, 15. september 2015

Kilingi-Nõmme mitmevõistluse tulemused

Tüdrukute B vanuseklass

Esikoha saavutas Elisa, kes kogus kuue alaga 2913 punkti. Elisa sai kolm alavõitu - kõrgushüppes 1.55ga, kaugushüppes 4.88ga ja 200 meetri jooksus 27,85ga. Kokkuvõttes tõusis teiseks viimase alaga Ramona, kes teenis alavõidu 800 meetri jooksus 2.41,87ga. Punkte kogunes kuue alaga 2403. Kolmikvõidu vormistas meile Ethel, kes kogus kokku 2307 punkti. Tema alavõit tuli kuulitõukes 9.05ga. Neljandaks tuli kokkuvõttes äsja meie treeninggrupiga liitunud Cleer (2245 punkti). Viiendaks tuli Vanessa 2184 punktiga. Vanessa ei saanud paraku kaugushüppes tulemust kirja ja see langetas ta esikolmikust koheselt ka välja. Alavõit tuli talle siiski odaviskes 27.22ga. Kuuendana lõpetas võistluse Anne-Mari 2027 punktiga. Ann Marii katkestas võistluse vigastuse tõttu pärast 200 meetri jooksu.
Kilingi-Nõmme mitmevõistluse kõigi aegade edetabelis tõusis Elisa oma võidutulemusega kolmandale reale. Ette jäävad veel Liisbet (3235 punktiga) ja Hanna (3006 punktiga).

Neidude A vanuseklass

Selles vanuseklassis sündis aga kõigi aegade parim tulemus. Liisbet võitis mitmevõistluse 3301 punktiga, lüües siiani kehtinud Luise Maria Tallo rekordit 120 punktiga. Liisbet sai kolm alavõitu - kõrgushüppes 1.55ga, kuulitõukes 10.12ga ja 800 meetri jooksus 2.41,89ga. Teise koha saavutas Anete Siman 3010 punktiga ja kolmas oli Hanna 2937 punktiga. Anete ja Hanna tõusid nende tulemustega võistluste edetabelis kolmandale ja neljandale kohale. Võistluse jättis pooleli Carol.

Naiste vanuseklass

Kuuevõistluse lõpetas teisena Kerstin, kes kogus 1988 punkti. Ta teenis ka ühe alavõidu - kõrgushüppes 1.45ga.

Poiste B vanuseklass

Lootused esikohale mängisid meie poisid Henri ja Kristo maha sellega, et teenisid kumbki ühel alal nulli ning punktilisa jäi tulemata. Sellegipoolest lõpetas võistluse teisena Henri, kes kogus 3044 punkti. Tema ainus alavõit tuli 100 meetri jooksus 12,11ga. Tulemust ei saanud Henri kirja 400 meetri jooksus, mille jooksmisest ta vigastuse tõttu loobus. Kolmas oli Kristo 2970 punktiga. Tema ei saanud tulemust kirja kettaheites. Siiski sai ta kaks alavõitu - kõrgushüppes 1.55ga ja 1500 meetri jooksus 5.07,88ga. Kokkuvõttes oli neljas Hans 2873 punktiga. Ka tema teenis kaks alavõitu - kaugushüppes 5.28ga ja 400 meetri jooksus 60,75ga. Viies oli Tormi 2792 punktiga ja kuues Mikk 2181 punktiga. Nemad kaks kuuluvad veel tegelikult C vanuseklassi.

Noormeeste A vanuseklass

Meie ainsa esindajana oli võistlustules Lucas, kes kaheksa alaga kogus 3457 punkti, mis andis teise koha. Alavõit tuli kaugushüppes 5.49ga. Koguni neljal alal oli Lucas aga teine.

Meeste vanuseklass

Meeste arvestuses võttis esikoha meie spordiklubi esindav Andre Ankru, kes kogus kaheksa alaga 4480 punkti. Ta teenis neli alavõitu: 100 meetri jooksus 11,68ga, kaugushüppes 6.31ga, kõrgushüppes 1.93ga ja odaviskes 48.05ga. Teise koha napsasin ma ise 4450 punktiga. Minu alavõidud tulid kuulitõukes 11.13ga ja kettaheites 36.35ga. Lisaks veel teised kohad 100 meetri jooksus, kaugushüppes, kõrgushüppes, 400 meetri jooksus, odaviskes. Endal läks aiataha trumpala kõrgushüpe, kes piirdusin algkõrguse ületamisega, sest põlvevigastus ei võimaldanud ühtegi katset rohkem teha. Neljandana lõpetas mitmevõistluse Ranel, kes kogus 3554 punkti. Martin oli seitsmes 2983 punktiga, Silver kaheksas 2567 punktiga.
Tore oli see, et igas vanuseklassis jõudis meie sportlane poodiumile! Suured tänud võistluse korraldajatele, kõikidele võistlejatele, fotograafidele (Jakob Ristimets ja Merike Harjakas)! Pilte tehti võistlustel üle 1300, seega läheb mul natuke aega, et need kuhugi üles panna. Seega pisut kannatust :)