reede, 5. juuni 2015

Tihe võistlusgraafik jätkub

Eile toimusid kahel Pärnu staadionil TV10 olümpiastardi võistlused. Tegu oli viimase ehk finaaletapiga, kus kavas oli mitmevõistlus.

Eile ei teinud kaasa vanemate tüdrukute arvestuses Elisa ning vanemate poiste arvestuses Kristo, kes kuuluvad kindlalt Mai kooli võistkonda ning saavad kaasa teha juba üle-eestilisel finaaletapil Saaremaal.

Eile tuli meile kaks esikohta. Nooremate tüdrukute arvestuses noppis võidu Carlyn 3709 punktiga, täites sellega ka normatiivi. Meile tuli selles vanuseklassis kaksikvõit, kui teise kohaga lõpetas kuuevõistluse Kätlin.

Nooremate poiste arvestuses tuli esikoht Andryle, kes kogus üheksa alaga 4284 punkti. Kolmanda koha samas vanuseklassis sai Raimond.

Vanemate tüdrukute arvestuses tuli teisele kohale Vanessa, kogudes kaheksa alaga 6014 punkti. Sellega ületas ta kindlalt ka normatiivi, milleks oli 5400 punkti. Vanessa hüppas hästi kaugust (4.91) ja kõrgust (1.45), jooksis hästi tõkkeid (10,2) ning 600 meetrit (1.52,8). Lõpuni tegid mitmevõistluse veel Anne-Mari, Ramona, Anett Maria, kelle tulemustest saan lähemalt juttu teha kohe kui võistluste protokoll minuni jõuab. Etteruttavalt olgu mainitud, et Anne-Mari hüppas hästi kõrgust (1.40) ja Ramona jooksis hästi 600 meetri jooksu (alavõit 1.49,9ga).

Vanemate poiste arvestuses tuli teisele kohale Mikk 4717 punktiga. Tema parimaks tulemuseks oli teivashüppe 2.60. Hästi jooksis Mikk ka tõkkeid.

Üle-eestiline finaaletapp toimub juba 10-12.juunini Kuressaares. 10.juuni õhtul on Kuressaare lossihoovis võistluste pidulik avamine ja 11-12.juuni toimuvad alles eelmisel suvel valminud staadionil võistlused. Meil teevad finaaletapil kaasa Elisa, Vanessa, Kristo, Andry, Carlyn.

Juba homme toimuvad aga Kilingi-Nõmme staadionil Pärnumaa meistrivõistlused! Buss väljub spordihalli eest Riia maantee äärest 9.00 ning kaasa tuleb võtta osavõtumaks (A ja B klassi sportlastel 2 eurot, teistel 4 eurot).

Lisan siia nüüd nimekirja, mille ma saatsin korraldajatele ära. Alade nimekiri ei ole lõplik. Kuna ajakava on väga tihe, peavad osad mõnest alast loobuma, aga seda teeme kohapeal. Juurde alasid panna ei saa.