Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

Neljapäev, 8. august 2013

Võistlustest

Teisipäeval toimus Raekülas järjekordne Pärnu aastajooksu etapp. Meeste 5000 meetri jooksu võitis seal taas Karl, kes jooksis isiklikuks rekordiks sel rajal 15.50,7, kerkides selle tulemusega aastajooksu kõigi aegade edetabelis 20 kiirema mehe sekka. Poiste 700 meetri jooksus tuli teiseks Andry H, kes on sel hooajal mitu etappi ka võitnud. 

Laupäeval, 10.augustil sõidame aga Eestimaa spordiselts Jõud meistrivõistlustele, mis toimuvad Valgas. Võistlustulle asuvad poistest Jaagup (100m), Kristjan (100m), Jan (100m), August (100m ja 400m), Jarmo (400m), Karl (5000m), Hanna (100m ja kaugushüpe), Liisbet (100m ja kõrgushüpe), Kerstin (kõrgus- ja kaugushüpe), Minni (kaugushüpe).

Jaagupi jaoks on tegu sisuliselt hooaja avastardiga, sest Eesti meistrivõistlustele ei saanud ta vigastuse tõttu minna. Tiheda võistlusgraafikuga Karl saab selle nädala jooksul juba teist korda 5 kilomeetri jooksu proovida, seekord siis staadionil. Väga heast küljest näitas ennast eilses kõrguse trennis ka Liisbet, nii et loodame nendelt võistlustelt positiivseid emotsioone ja väikeseid eneseületamisi. Väljasõit toimub laupäeval kell 9.00 Spordihalli eest Riia maantee ääres! Kõigil õigeaegselt kohal olla!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar