teisipäev, 27. august 2013

Rukkilillemängude esimene päev

Täna algasid Tallinnas Kadrioru staadionil Rukkilillemängud, kus avapäeval hoolitses meie parima tulemuse eest meesjuunioride 100 meetri jooksus teiseks tulnud Jarmo. Tema aeg oli 11,60.

Lähedal poodiumikohale oli ka noormeeste A vanuseklassi 100 meetri jooksus Jaagup, kes oma eeljooksus tuli teiseks 11,84ga. See aeg viis ta neljandana finaali. Finaalis suutis Jaagup joosta välja isikliku rekordi 11,78, millega tuli neljandaks. Kristjan jooksis eeljooksus välja aja 12,50, mis andis kokkuvõttes 12.koha.

Neidude A vanuseklassi kõrgushüppes hüppas oma hooaja parima tulemuse Kerstin, kes sai jagu 1.45st. 100 meetri jooksus uuendas oma isiklikku rekordit kahel korral Inger. Esmalt tuli ta oma eeljooksus 13,88ga neljandaks, aga kuna tegu oli tugeva eeljooksuga, pääses Inger seitsmendana finaali. Finaalis jooksis Inger uuesti rekordi - 13,81 ning tuli sellega seitsmendaks.

Poiste B vanuseklassi jooksis August esmakordselt 300 meetri tõkkejooksu. Aeg 44,29 andis kahe jooksu peale 7.koha.

Homme on võistlustules Karl, kes osaleb 3000 meetri jooksus. Risto jookseb 400 meetrit ning August 200 meetrit. Inger teeb kaasa 100 meetri tõkkejooksus ning Liisbet kõrgushüppes ja 200 meetri jooksus.