neljapäev, 29. august 2013

Rukkilillemängud pildis

Rukkilillemängude pilte on võimalik vaadata nüüd meie fotoalbumis, mis asub aadressil http://public.fotki.com/skaltius/rukkilillemngud-2013/

Toon aga siinkohal mõned vahvamad ka eraldi välja! Suured tänusõnad fotograafile - Kerstin klõpsis suurema osa piltidest.

Meesjuunioride 100 meetri jooksu finaaliks valmistub tumedas riietuses Jarmo. Tulemuseks oli hõbemedal.
 Neidude A vanuseklassi 100 meetri tõkkejooksu oma eeljooksu lõpetas Inger teisena.
 Meesjuunioride 3000 meetri jooksus võitis esikoha Karl. Pildil on Karl juba vahe järgnevatega sisse teinud.
 Neidude A vanuseklassi 100 meetri tõkkejooksu finaalis hõbemedali võitnud Inger ei hoidnud pärast jooksu emotsioone tagasi!
 Vigastusega kimpus olnud Hanna pidi seekord võistlusi pealt vaatama. Igav tal ei olnud, sest endine klubikaaslane Kristiina pakkus kahe päeva jooksul talle meeldivat seltskonda!
Meesjuunioride 3000 meetri jooksu finišisse on jõudnud Karl, kes võitis kuldmedali. Väike puhkepaus kulub sellisel hetkel igati ära.