kolmapäev, 16. mai 2012

Aastajooksu teine etapp

Igal teisipäeval toimub pika traditsiooniga aastajooksu seeriavõistlus. Eile toimus teine etapp, kus sündis mitu väga head tulemust. 1500 meetrise distantsiga etapi võitis Karl, kes sai ajaks 4.40,2.  97 jooksjaga võistlusel noppis neidude arvestuses teise koha Marie-Mädli, kes sai ajaks 6.03,7.

Noorematele oli kavas 500 meetri jooks. Siin sündis väike üllatus, kui kõige esimesena finišeeris Elisa, edestades ka kõiki poisse. Tema aeg 1.47,7 on taaskord väga heast klassist. Tubli jooksu tegi ka Anett-Maria, kes lõpetas kokkuvõttes kuuendana, tüdrukutest aga kolmandana. Aeg 2.00,9. Kaasa tegi ka Laura, kes ajaga 2.17,5 oli kokkuvõttes 16s.

Tänasel koolinoorte meistrivõistluste kolmandal võistluspäeval olid võistlustules poisid. Medaleid võitsid Kermo ja Rannar, ent nende tulemustest pikemalt siis, kui saan omale tänase protokolli!