pühapäev, 12. juuni 2011

Uudist

Täna toimunud Eesti noorte teatejooksude meistrivõistlustel Rakveres võitis juunioride 4x110meetri tõkkejooksu kuldmedali meie võistkond, kuhu kuulus ka Ranno, kes tegi päris korraliku jooksu! Aeg 1.03,56. Jooksu video on saadaval videonurgas.

Tüdrukute 4x100m jooksus oli tulemus 53,06 sekundit ning 7s koht. Medalist jäi lahutama 0,49 sekundit. Tubli tulemus! Aasta tagasi andnuks sama aeg 5.koha. Võistkonda kuulusid Killu-Laura, Brigita, Kerstin ja Inger. Video jooksust ilmub siia loodetavasti homse päeva jooksul, kuna see sai videole võetud Kerstini aparaadiga.

Lisaks veel pisut informatsiooni. Noorema grupi trennid on selleks korraks läbi ning suvepuhkus saab alata. Kolmapäeval on aga osadel minek laagrisse. Laagri kohta ilmub info siia hiljemalt teisipäeva lõunaks. Vanemal grupil jätkub kõik vanaviisi, sest tulemas on ju hooaja üks kulminatsioon - Eesti noorte meistrivõistlused 27-28.juuni Jõgeval.