teisipäev, 1. märts 2011

Nädal jätkub koolinoorte MV-ga

Pühapäeval Tartus peetud klubidekarikavõistlustel täiskasvanute arvestuses sai SK Altius kokkuvõttes 8.koha. 1 punkt enam viinuks meid 7ndaks ja 2 punkti enam 6ndaks. Alavõite Tartus meie omad ei saanud, küll tehti mõni tubli tulemus. 4x200m teatejooksus osalesid Jarmo ja Rait. Kokkuvõttes saavutati 1.32,11ga kolmas koht. Oma jooksu meie poisid võitsid. 60m jooksus oli Rait 7,20 sekundiga viies. Teivashüppes alistas Jarmo oma algkõrguse 2.60 avakatsel ning edasisest võistlemisest loobus. Sk Altius oli seekord väljas noorendatud koosseisus. Eelmine aasta saavutas Altius samal võistlusel kolmanda koha. Toonasest koosseisust tegid seekord kaasa vaid Rait ja kuulitõukaja Raido Kalbach. Kõik teised tegid karikavõistlustel oma esma esinemise.

Homme-ülehomme osaleb suur hulk nooremaid ja vanemaid aga Pärnu linna koolinoorte meistrivõistlustel. Kolmapäeval alates kella 14.00st on stardis D vanuseklassi sportlased, alates 15.45st C klassi esindajad. Neljapäeval võistlevad J,A ja B vanuseklassi esindajad.