neljapäev, 3. märts 2011

Koolinoorte MV

2 päeva rahmeldamist on lõpuks läbi saanud. Esmalt mõne reaga D ja C klassi võistlusest. Kõige silmapaistvama tulemuse eest hoolitses Hanna 300m jooksus, joostes uueks rekordiks 48,2. Sellega langes ka Ingerile kuulunud halli rekord C klassi tüdrukute arvestuses. Lisaks oli Hanna 60m jooksus teine 8,4ga ja kaugushüppes teine uue rekordiga 4.38.
Alavõidu saavutas veel C klassis August, kes võitis nii 60m kui 300m jooksu. Ajad vastavalt 8,4 ja 48,0. Edukalt võistles ka Christiina, kes kaugushüppes sai kirja 4.24, mis andis kolmanda koha. Kolmas oli ta ka 300m jooksus ajaga 51,6. Kipsis käega tuli 60m starti aga Kristiina, kes jooksis finaalis välja aja 8,5, mis andis kolmanda koha. Mainimist väärivad kindlasti ka Elise-Lee ja Kristi M, kes mõlemad hüppasid kaugushüppes rekordi - 4.22 ja 4.17 ning olid nende tulemustega vastavalt 4s ja 6s.
D klassi arvestuses tõi meile alavõidu Martina kaugushüppes, tulemusega 3.78. Teine oli Agnes 3.70ga. Poiste arvestuses oli 300m jooksus teine Kenneth 52,0ga. Kenneth oli teine ka kaugushüppes 3.92ga. Eraldi tahaks aga esile tõsta Elisat ja Vanessat, kes võistlesid endast 2 aastat vanemate tüdrukute vastu. Elisa oli 300m jooksus 5s 56,2ga, kaugushüppes 7s 3.60ga. Vanessa jooksis end aga koguni 60m finaali, kus oli viies 9,3ga.  Kaugushüppes oli ta 3.56ga 8s.

Vanemate arvestuses võttis kolm alavõitu täna Brigita, kes b klassi arvestuses võitis 60m jooksu 7,9ga, kaugushüppe uue rekordiga 4.82 ning 600m jooksu 1.55ga. Mädli oli 600m jooksus teine 1.59ga ning kaugushüppes isikliku rekordiga 4.46 neljas. Kerstin võitis kõrgushüppe 1.35ga ning püstitas kaugushüppe rekordi 4.43, mis andis viienda koha. Kahjuks ei teinud võistlusi haiguse tõttu kaasa Inger. Killu oli 60m jooksus neljas 8,4ga.

Poiste A klassi arvestuses noppis täna esikoha 60m jooksus Risto. Kaugushüppes oli Jarmo 5.95ga teine ja Risto 5.91ga kolmas. Olgu siinkohal mainitud, et Jarmo tegi vaid 1 katse kaugushüppes. Kuulitõukes oli Jarmo 12.42ga kolmas. Karl jooksis uue rekordi 1000m jooksus - 2.48,4 andis teise koha. Võitjale tuli alla vanduda 0,2 sekundiga. Juunioride arvestuses sai Ranno  kaugushüppes kirja 5.84 ning kuulitõukes 10.47. Poiste B 60m jooksu ja kaugushüppe võitis Jaagup. Seejuures hüppas ta kauguses uue rekordi 5.56, parandades eelmist rekordit pea 90cm-ga. Lisaks sellele tõusis Jaagup selle tulemusega käesoleva talve Eesti hooaja 22.kohale B klassi arvestuses. Poiste B kõrgushüppes tuli isikliku rekordiga Jan teiseks, hüpates 1.55. Naisjuunioride arvestuses võitis esikoha 600m jooksus Liisa.

Juba sel nädalavahetusel stardivad aga Jarmo ja Ranno Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti noorte mitmevõistluse meistrivõistlustel!

Lisaks ilmus väike ülevaade pärnakate esinemisest taas ka Pärnu Postimehes. Lugeda saab seda Siia vajutades