laupäev, 19. märts 2011

Hooaeg lõpetatud

Täna Võrus toimunud võistlustel hoolitsesid silmapaistvate tulemuste eest eelkõige Jarmo ja Risto. Jarmo võitis oma eeljooksu 60m tõkkejooksus 8,60ga. Finaalis jooksis ta välja aga uue isikliku rekordi 8,52, mis andis teise koha. See aeg tõstab ta sisehooaja Eesti edetabelis 6ndaks. 200m jooksus võitis Jarmo samuti oma jooksu 24,16ga, mis andis neljanda koha. Kolmanda koha aeg oli 24,07.

Risto oli oma 60m eeljooksus teine ajaga 7,47. Finaalis jooksis aga temagi välja uue isikliku rekordi 7,37, mis andis samuti teise koha. Hooaja edetabelis annab see tulemus nüüd 9.koha. 200m jooksus võitis ta oma jooksu tänu tugevale lõpuspurdile - aeg 24,01 andis kokkuvõttes teise koha. Nii Jarmo kui Risto tõusid 200m edetabelis esikümnesse.

Uue isikliku rekordi 60m jooksus püstitas ka Killu-Laura, kes oli oma eeljooksus teine 8,79ga. Kokku andis see aeg 8.koha. Esimest korda 200m jooksnud Killu võitis oma jooksu ajaga 29,93, mis andis kokkuvõttes 14.koha 29 konkurendi hulgas. Kaugushüppes sai ta kirja 4.39, mis oli päeva 9s tulemus.

Kerstin sai kaugushüppes kirja 4.25 ning kõrgushüppes 1.35. Kõrgushüppes andis see tulemus 10.koha.

Tubli jooksu tegi Mädli 800m jooksus, olles 5s 2.45,69ga. Viis tundi hiljem juba 200m jooksu stardis olnud Mädli sai ajaks 31,11.