laupäev, 18. detsember 2010

Tartus käidud

8 sk altiuse tüdrukut asusid täna varahommikul Tartu poole, et seal võistelda. Võistluste protokolli mul veel ei ole ning kõiki tulemusi ei suuda ka minu pea meeles pidada. Aga mõni siiski. Esikohti tuli meile 3. E vanuseklassi tüdrukute seas võitis 150m jooksu Vanessa ajaga 25,2. Samas jooksus olnud Elisa oli kokkuvõttes 4s. Elisa oli kaugushüppes teine 3.38ga, Vanessa kolmas 3.33ga. 30m jooksus kuulusid samuti II ja III koht samadele tüdrukutele. Teiste alavõitude eest hoolitses D klassi arvestuses Hanna, kes esmalt võitis 60m jooksu uue isikliku rekordiga 9,09 (elektriaeg). Kristiina oli teine 9,25ga (samuti rekord). Pettunud nägudega lahkusid tüdrukud aga kaugushüppesektorist, kus täna lennupäeva ei olnud. Christiina suutis end siiski viimase katse 4.03ga teiseks hüpata ning Hanna samuti viimase katsega kolmandaks tulemusega 4.00. Teiste tulemused jäid vahemikku 3.50-3.80. Ilmselgelt kaugushüppe tulemuses pettunud Hanna näitas sisu taas 200m jooksus, kus ta startis tugevamas ja ühtlasi viimases jooksus koos Christiina, Kristiina ja ühe Nõmme klubi tüdrukuga, kes eelnevalt oli võitnud kaugushüppe 4.07ga. Hanna väljus jooksust võitjana, ajaks 30,8 sekundit. Ebaõnnestus jooksus esimesed 30 meetrit, sinna võis kaduma minna üle poole sekundi. Kolmanda neljanda koha pärast võitlesid kõvasti teised 2 meie tüdrukut. Seekord jäi peale Christiina, ajaks 32,7. Kristiina oli neljas 33sekundiga täpselt. Kõik paremad ajad tulid sellest jooksust.

Kokkuvõttes jäin siiski tüdrukutega rahule. Nad on niivõrd vähe saanud ka väljaspool Pärnut võistlemas käia, et kõik ei saagi alati õnnestuda. Lisaks oli tegu juba 3nda võistlusega jutti. 60m ja 200m olid väga head, kaugushüpe pisut tagasihoidlikum. Aga kogu reis Tartusse ja tagasi oli väga tore ning siinkohal ütleme Aitäh ka Mari-Helenile, kes meid toetama tuli ja tüdrukuid julgustas  :)