teisipäev, 25. veebruar 2020

Ann Marii tegi Minksis korraliku jooksu

Täna algas Valgevenes, Minskis U20 vanuseklassi rahvusvaheline maavõistlus. Võistlustel osalevad 12 riigi sportlased.

Ann Mariil oli kavas täna 60 meetri jooks. Kokku toimus 2 eeljooksu ning Ann Marii jooksis neist teises. Isiklike rekordite võrdluses oli ta paremuselt viies oma jooksus. Ann sai väga hea stardi ning jooksis pakkudelt väga hästi välja, kahjuks kõlas ka teine püssipauk ja jooks tuli pooleli jätta. Seejärel selguski, et just Ann Marii oli see, kes kergelt nõksatas enne starti. Selle eest sai ta hoiatava kollase kaardi. Kartsin seejärel kohe, et teises stardis ta nii hästi välja joosta ei julge. Nii ka läks, start oli väga ettevaatlik ja loodetust palju kohmetum, aga jooks oli tehniliselt igati korralik ning jooksu lõpetaski Ann Marii viiendana, joostes välja ajaks 7,76. Vaid korra on ta suutnud seda distantsi kiiremini joosta elus, kui eelmisel nädalavahetusel viis oma rekordi Eesti meistrivõistluste finaalis 7,72ni. Finaali viis täna tulemus 7,74. Sellest on väga kahju, sest finaalipääs jäi täna kindlasti stardi taha. Vorm on aga endiselt väga hea ja homme teeb Ann Marii kaasa 4x200 meetri segateatejooksus. Eesti aja järgi toimub teatejooks 12.45 ning seda on võimalik vaadata siit: Teise võistluspäeva otseülekanne