kolmapäev, 15. jaanuar 2020

TV10 Olümpiastardi II etapist

Teisipäeval toimus meie hallis TV10 Olümpiastarti II Pärnumaa etapp

Vanemate poiste vanuseklassis saavutasid Laur ja Tristan kaksikvõidu nii 60 meetri tõkkejooksus kui ka kaugushüppes. Kaugushüppes võidutses Laur 4.99ga, Tristani tulemus oli 4.78. Kaugust hüppas veel Rasmus, kes pääses finaali ja sai kokkuvõttes kaheksanda koha 4.23ga. Markus sai tulemusega 3.43 15.koha.
60 meetri tõkkejooksus oli Lauri võidutulemus finaalis 9,40. Tristan pääses eeljooksude järel küll kolmandana finaali, aga lõpetas seal jooksu siiski teisena ajaga 10,36.

Vanemate tüdrukute 60 meetri tõkkejooksus pääses kolmanda ajaga finaali Johanna, kelle eeljooksu aeg oli 11,95. Finaali lõpetas ta samuti kolmandana, saades ajaks 11,76. Teivashüppes võttis alavõidu Viola, kes püstitas uue isikliku rekordi 2.20. Sama tulemusega tuli teiseks Eliise, kellele see oli samuti isiklik rekord. Viola ületas selle kõrguse teisel katsel ja Eliise kolmandal. Kolmanda koha saavutas Martha, kes ületas kõrguse 2.10. Ka see oli isiklik rekord.

Nooremate poiste 60 meetri tõkkejooksu finaali jooksid end Kert (eeljooksus 11,57) ja Karl-Martin (eeljooksus 11,44). Finaali lõpetas Kert neljandana, saades ajaks 11,21. Karl-Martin sai kokkuvõttes viienda koha 11,26ga. Veel osales tõkkejooksus Kaur, kes ühel tõkkel kahjuks komistas ja kukkus, aga sellegipoolest jooksis ta vapralt lõpuni ja sai ajaks 15,71.

Nooremate tüdrukute 60 meetri tõkkejooksus saavutas kolmanda koha Kaisa-Maria ajaga 10,52. Eeljooksus oli tema aeg 10,77. Kaugushüppes oli Kaisa-Maria taas kolmas, hüpates parimal katsel 4.15. Kui tõkkejooksus kaotas Kaisa-Maria teise koha kõigest 2 sajandikuga, siis kaugushüppes jäi hõbemedalist lahutama vaid 1 sentimeeter. Väga tubli võistluse tegi ka Polina, kes tulemusega 3.84 pääses finaali ja saavutas seal neljanda koha. Veel hüppasid kaugust meil Kreteliis (13koht 3.32ga), Crystal-Eliis (15.koht 3.23ga), Lisandra M. (16.koht 3.20ga), Lorete-Maria (18.koht 3.15ga), Mirabel (20.koht 3.02ga) ja Lisandra E. (22.koht 2.31ga).

25.jaanuaril toimub Tallinnas TV10 Olümpiastardi II finaaletapp ja sinna saavad eelvõistluse järel võistlema minna: