teisipäev, 16. oktoober 2018

Suurepärane isiklik rekord Ann Mariilt

Täna lõppesid noorte olümpiamängud Ann Marii jaoks. Neidude 200 meetri jooksu teises ringis püstitas Ann Marii võimsa isikliku rekordi 24,53. Eelmine rekord langes 17 sajandikuga! Kui avaringis pidi Ann Marii jooksma 2,8 meetrise vastutuulega, siis teises ringis sai ta lõpuks joosta hea taganttuulega - 1,9 meetrit sekundis. Seega on tulemus ka edetabelikõlbulik! Oma jooksu lõpetas ta viiendana. Kahe ringi kokkuvõttes säilitas ta oma 15.koha. Oma jooksus edestas Ann Marii aga kahte konkurenti, kes esimeses ringis temast paremate tuuleoludega kiiremad olid. Eesti U18 vanuseklassi rekord jäi veel 23 sajandiku kaugusele ja seda saab Ann Marii veel järgmisel suvelgi püüda!

Kindlasti tekitab isiklik rekord väga suuri positiivseid emotsioone! Nüüd on ta sel suvel kahel tiitlivõistlusel püstitanud isikliku rekordi. On olnud suurepärane võistlushooaeg ning sellele sai nüüd pandud suurepärane punkt! Palju palju õnne!!!