laupäev, 13. oktoober 2018

Murdmaajooksu karikavõistlused

Täna toimusid Jõulumäel Eesti murdmaajooksu karikavõistlused ja meie sportlased näitasid seal igati korralikku minekut.

Kõige edukamalt esinesid U18 vanuseklassi neiud. 3 kilomeetri jooksu lõpetas Kelly teisena ja Merily kolmandana. Kelly esindab küll veel Kalevi klubi, ent treenib meie grupis septembrist saati ning Merily jaoks oli tegu siiani kindlasti kõige suurema saavutusega. Kellyl kulus distantsi läbimiseks 12 minutit ja 14 sekundit. Merily aeg oli 12.32.

Tüdrukute U14 vanuseklassi 1 kilomeetri jooksus tuli Viola ajaga 3.34 viiendaks. Ettepoole jäid aga neli tüdrukut, kes kõik on Violast aasta vanemad.

Tüdrukute U16 vanuseklassi 2 kilomeetri jooksus tegi kaasa Kertu, kellel kulus distantsi läbimiseks 8.26. See aeg andis 13.koha. Poiste U14 vanuseklassi 1 kilomeetri jooksus sai Tristan 18.koha ajaga 3.29.