neljapäev, 10. märts 2016

Pärnu linna koolinoorte mv

Kolmapäeval toimusid meie hallis Pärnu linna koolinoorte meistrivõistlused C ja D vanuseklassile.

Tüdrukute D vanuseklassi kaugushüppes tuli kolmandaks Iiris, kes hüppas oma parimal katsel 3.69. 300 meetri jooksus oli Iiris seitsmes tubli isikliku rekordiga 56,6. Rekord paranes 1,2 sekundiga. Ka 60 meetri jooksus püstitas ta isikliku rekordi 9,7, millega ta jäi esimesena finaalist välja.

Tubli jooksu 300 meetri distantsil tegi ka Mirtel, kes 58,2ga oli 42 võistleja hulgas üheteistkümnes. Endast kuni 2 aastat vanemate vastu võistelnud Egle-Eliise oli kolmeteistkümnes ajaga 58,7.

Poiste D vanuseklassi kaugushüppes võitis esikoha Laur, kes püstitas isikliku rekordi 4.01. 60 meetri jooksus tuli Laur teiseks ajaga 8,9, mis tähistab samuti isiklikku rekordit. Isiklik rekord sündis ka 300 meetri jooksus, kus tihedas konkurentsis tuli leppida kuuenda kohaga - aeg 55,3.

Väga hea võistluse tegi ka Tristan, kes 300 meetri jooksus tuli teiseks ajaga 53,1. Isiklik rekord paranes 1,5 sekundiga. Kaugushüppes tuli Tristan 3.78ga kolmandaks. 60 meetri jooksus pääses ta samuti finaali, kus ajaga 9,2 saavutas viienda koha. Kõigil kolmel alal püstitas ta isikliku rekordi.

Teine alavõit tuli meile 300 meetri jooksust, kus Georg jooksis välja isikliku rekordi 51,7. 60 meetri jooksus oli Georg neljas 9,1ga.

C vanuseklassi tüdrukute 60 meetri jooksus tuli kolmandaks Kätlin ajaga 8,9 (eeljooksus 8,8). Kaugushüppes jäi Kätlinil kolmandast kohast puudu vaid 1 sentimeeter, kui ta oli 4.22ga neljas. Kaugushüppes tuli viiendaks Martha, kes hüppas isiklikuks rekordiks 4.17. 300 meetri jooksus oli Martha neljas 52,0ga (samuti isiklik rekord). 300 meetri jooksus tuli kuuendaks Reena, kelle aeg oli 52,7. Rekordiparandust tuli 1,7 sekundit. Väga tubli jooksu tegi ka Laura, kes ajaga 53,1 oli seitsmes.  Isiklik rekord paranes lausa 2,7 sekundit!

C vanuseklassi poiste arvestuses võitis kolm medalit Andry! 60 meetri jooksus oli ta kolmas 8,7ga, kaugushüppes samuti kolmas 4.47ga (teisele kohale kaotas 1 sentimeetriga) ning 300 meetri jooksus teine ajaga 48,3.

Võistluste tulemused lähevad täismahus välja ka meie kergejõustikuhalli seinale (alumise korruse stendile ning ülemise korruse võistluste tulemuste kohale) hiljemalt järgmise nädala alguseks.

Poiste D vanuseklassi arvestuses võitis kaks medalit Laur - esikoht kaugushüppes ja teine koht 60 meetri jooksus