reede, 26. september 2014

Krossijooksud peetud

Kolmapäeval ja neljapäeval toimusid Pärnu linna koolinoorte ja maakoolide meistrivõistlused krossijooksus, kus ka meie sportlastel läks igati hästi!

Alustan väikest kokkuvõtet kolmapäevase linnakoolide võistlusega, kus toimus individuaalne kross. Toon välja kõik kohad esimese 10 seas.

3.klasside tüdrukute 500 meetri jooksus oli Iiris kaheksas ajaga 2.06,9. 4.klasside poiste 500 meetri jooksus tuli Ken viiendaks ajaga 1.54,9. Tüdrukute arvestuses võitis aga väga veenvalt esikoha Martha-Liset ajaga 1.50,9. Teist kohta edestas ta 3,4 sekundiga!

4.klasside tüdrukute 500 meetri jooksu võitis veenvalt Martha-Liset ajaga 1.50,9

5.klasside tüdrukute 500 meetri jooksus tuli Laura neljandaks ajaga 1.56,8.

6-7.klasside poisid pidid läbima juba 1000 meetrit ning Mikk tuli seal ajaga 3.34,8 üheksandale kohale. Tüdrukute 500 meetri jooksus võitis aga esikoha Elisa, läbides distantsi suurepärase 1.37,3ga. Vanessa tuli kolmandaks ajaga 1.40,5. Väga hästi jooksid ka Ramona ja Anett Maria. Ramona oli viies 1.45,5ga ja Anett Maria seitsmes 1.47,0ga ja alles sel sügisel kergejõustiku treeningutega alustanud Merily-Anett kümnes 1.48,8ga.

6-7.klasside tüdrukute 500 meetri jooksu võitis Elisa ning kolmandaks tuli Vanessa!

8-9.klasside poiste 1000 meetri jooksus tuli Hans 3.22,3ga seitsmendaks. Tüdrukute 500 meetri jooksus Liisbet viiendaks 1.43,4ga. Anneliis tuli samas arvestuses seitsmendaks 1.50,3ga.

Neljapäeval toimusid Jõulumäel murdmaajooksu meistrivõistlused maakoolidele. Maakoolid selgitavad parimad krossijooksjad sügiseti välja teatejooksus, kus igasse võistkonda kuulub 3 jooksjat.

1-3 klasside poiste 3x300 meetri teatejooksus tuli esikohale Sauga põhikooli võistkond, kus jooksis ka sügisel kergejõustiku treeningutega alustanud Henri.

Keskel seisab Henri, kes on kaela saanud maakoolide meistrivõistluste kuldmedalid krossi teatejooksus.

6-7.klasside tüdrukute 3x500 meetri teatejooksus võitis esikoha Paikuse põhikool, kus jooksid ka kaks meie tüdrukut - Ann Marii ja Anne-Mari. Kolmandaks tulid Sauga põhikooli tüdrukud, kellest kaks - Kelly ja Õnne käisid samuti eelmisel aastal trennis, kuid on praegu treeningutel käimise pooleli jätnud.

6-7 klasside tüdrukute kolm parimat võistkonda. Ees kükitavad Paikuse tüdrukud, vasakul Ann-Marii ja paremal Anne-Mari.

Järgmiseks on meid ootamas Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 11.oktoobril Jõulumäel. Niivõrd suurt võistlust ei tooda meile nii lähedale kuigi tihti, seega võtame me sellest ka kindlasti osa! 12.oktoobril toimub aga järjekordne kadrijooks Niidupargis, kus ootan lastelt väga aktiivset osavõttu!