esmaspäev, 30. detsember 2013

Karel Leetsari mälestusvõistluse tulemused

Kõik tulemused

Võtame kokku Karel Leetsari mälestusvõistluse tulemused. Meie kõige märkimisväärsema tulemuse eest hoolitses nendel võistlustel Liisbet, kes parandas oma kõrgushüppe rekordit koguni 8 sentimeetri võrra, hüpates suurepärased 1.58! Naiste konkurentsis andis see viienda koha.

Silmapaistvate tulemuste eest hoolitsesid taas meie D vanuseklassi tüdrukud. Seekord tuli meile nende 60 meetri jooksust kolmikvõit, kui Ann Marii võttis alavõidu 8,72ga, Vanessa oli teine 8,74ga ja Elisa kolmas 9,26ga. E vanuseklassi tüdrukute 60 meetri jooksus võitis esikoha Kätlin 9,83ga, Martha-Liset oli kolmas 10,34ga.

C vanuseklassi tüdrukute 60 meetri jooksus jäi teist kohta jagama Ethel ajaga 8,67.

Noormeeste A vanuseklassi 60 meetri jooksus tuli Jaagup teiseks 7,51ga, Jan kolmandaks 7,66ga. D vanuseklassi poiste 60 meetri jooksus saavutas Mikk kolmanda koha 9,22ga ja E vanuseklassi arvestuses Laur samuti kolmanda koha 10,48ga.