kolmapäev, 25. juuli 2012

Viljandi tulemused

Kaks võistluspäeva Viljandis on läbi saanud. Teisipäeval hoolitses parima tulemuse eest Triin, kes kõrgetasemelises naiste kaugushüppes tuli 5.49ga neljandaks. Niipalju ei ole Triin kunagi hüpanud, ent kahjuks puhus hüppe ajal lubatust suurem taganttuul ning hooaja edetabelisse tulemus kirja ei lähe. Sellegipoolest on tegu väga hea tulemusega. Ka paremuselt teine katse oli väga hea - 5.42.  200 meetri jooksus sai Triin ajaks 28,16 sekundit.

Ranno jooksis 110 meetrit tõkkeid 15,32 sekundiga. Meeste tõketega on ta sel hooajal suutnud joosta 15,22. Tuul oli jooksu ajal määrustepärane.

Jaagup tegi hea etteaste, kui võitis noormeeste A kaugushüppes esikoha 5.98ga ning oli 200 meetri jooksus teine 24,22ga.

Risto jooks 200 meetris head tulemust ei toonud, 24,32 ei ole aeg, mis tema tasemega kokku sobiks.Tublilt jooksid ka meie C klassi tüdrukud 200 meetrit B klassi arvestuses. Kristiina tuli teiseks 29,22ga ning Hanna kolmandaks 29,72ga.

Teisel võistluspäeval hoolitses väga hea tulemuse eest Rait, kes esimest korda 400 meetrit läbis. Alavõit tuli ajaga 50,05 sekundit. Nii et väga napilt jäi 50 sekundi piir alistamata. Rait alustas jooksu väga hästi ning jooksis esimesed 200 meetrit väga julgelt ja võimsalt. Vaid viimasel sajal jõud rauges ning jooks läks raskeks, aga tasuks oli vägagi korralik aeg esimese jooksu kohta.