pühapäev, 19. veebruar 2023

24.treeningnädal - 20-26.veebruar

18-19.veebruaril toimusid Tallinnas, Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti talvised meistrivõistlused, kus võisteldi täiskasvanute (meeste ja naiste) arvestuses. Meie sportlased võitsid kokku 4 medalit!

Viola võitis oma elu esimese Eesti meistrivõistluste medali täiskasvanute arvestuses eelmisel suvel, kui ta lõpetas Kadrioru staadionil toimunud naiste 800 meetri jooksu teisena. Nüüd tegi Viola kaasa kahel alal - 400 ja 800 meetri jooksus. Avapäeval oli kavas naiste 400 meetri jooks, kus Viola püstitas uue isikliku siserekordi 56,17 ning teenis pronksmedali! Eesti U18 siserekordist jäi lahutama veel 55 sajandikku. 400 meetri aeg 56,17 on U18 Eesti kõigi aegade teine tulemus sisetingimustes! Teisel päeval kavas olnud naiste 800 meetri jooksu lõpetas ta teisena, saades kaela hõbemedali. Tema aeg 2.14,79 jääb vaid 26 sajandikuga alla talle endale kuuluvale U18 Eesti siserekordile.

Ann Marii tegi kaasa naiste 60 ja 200 meetri jooksudes. 60 meetri eeljooksus püstitas ta oma hooaja tippmargi 7,63, ent isiklik rekord jäi veel 2 sajandiku kaugusele. Finaalis jooksis ta välja aga uue isikliku rekordi 7,57, mis andis neljanda koha. Tegu on uue Altiuse rekordiga naiste ja U23 vanuseklassi arvestuses! Teisel päeval oli kavas 200 meetri jooks ja seal püstitas Ann Marii uue isikliku siserekordi 24,33. Rekord paranes koguni 27 sajandikuga ning tõi tasuks kaela ka hõbemedali! Eesti U23 vanuseklassi kõigide aegade edetabelis tõusis ta nüüd kuuendal kohalt kolmandaks!

Tallinnas treeniv Henri võitis avapäeval meeste 60 meetri jooksus hõbemedali, püstitades uue hooaja tippmargi 6,78. Senine hooaja parim 6,91 sai seega olulise paranduse! Eesti jooksvas hooaja edetabelis tõusis Henri selle tulemusega nüüd 9.kohalt teiseks.

Esmaspäev, 20.veebruar
15.30-16.30 AE 1-1 + AE 1-2 Kergejõustikuhall
16.15-17.30 AE 2  Kergejõustikuhall
17.30 ÕT 1 + ÕT 2 Kergejõustikuhall (puhkavad kõik need, kes osalesid Eesti meistrivõistlustel)

Teisipäev, 21.veebruar
16.00-17.30 AE 2 Kergejõustikuhall
17.15 ÕT 1 + ÕT 2 Kergejõustikuhall

Kolmapäev, 22.veebruar
Rakvere kiirjooksupäev!
15.30-16.30 AE 1-1 + AE 1-2 Kergejõustikuhall (treeningu viib läbi asendustreener)
ÕT 1 + ÕT 2 PUHKUS (osadel iseseisev treening)