pühapäev, 12. veebruar 2023

23 treeningnädal - 13-19.veebruar

Nädalavahetusel toimusid Tallinnas Eesti meistrivõistlused U23, U20 ja U18 vanuseklassidele, kus meie sportlased võitsid kokku 9 medalit, millest 7 olid kuldsed!

Viola võitis U18 vanuseklassis neli Eesti meistritiitlit. 60 meetri tõkkejooksu eeljooksus püstitas ta isikliku rekordi ja Altiuse U18 rekordi 8,62. Finaalis võitis ta esikoha ajaga 8,66. 200 meetri jooksus püstitas ta koguni uue isikliku rekordi 25,15. See on kahe sajandiku võrra kiirem kui suvel Euroopa olümpiafestivalil joostud aeg. Tihti ei juhtu, et sisetingimustes eelmise suve rekord üle joostakse! 400 meetri jooksus püstitas ta uue isikliku siserekordi 56,25. Kahe võistluspäeva viimane Eesti meistritiitel tuli 800 meetri jooksus ajaga 2.17,51. Arvestades, et sellele eelnes kaks 60 meetri tõkkejooksu (eeljooks ja finaal) ning ülitasavägine 200 meetri jooks, oli 800 meetri jooksu võit üks väga suur saavutus.

Ann Marii krooniti kolmekordseks Eesti U23 meistriks. 60 meetri jooksu võitis ta ajaga 7,66, 200 meetri jooksu ajaga 24,71 ja kaugushüppe tulemusega 5.82. Arvestades, et mõned päevad enne võistlusi väänas ta Tartus treeningul oma hüppeliigese välja, olid tulemused lausa suurepärased. Siinkohal tänud Medpoint OÜ-le, kes saatis Ann Mariile Tartusse külmakompressioonseadme, mille abil õnnestus paistetus alla saada ja üldse võistlustele minna!

U23 vanuseklassi 400 meetri jooksus võitis pronksmedali Emmeliine, kelle aeg oli 1.00,44. Greete-Liis võitis pronksmedali U20 vanuseklassi kuulitõukes 11.72ga.

Palju palju õnne meie medalivõitjatele!

Uuel nädalal ootavad meid ees Eesti meistrivõistlused täiskasvanutele. Nendele võistlustele pääsevad ainult need sportlased, kes on täitnud osavõtunormatiivid. Praeguse seisuga asuvad meil võistlustulle Ann Marii, Viola, Greete-Liis, Emmeliine, Anete Kirke, Grethe Karoline.

Esmaspäev, 13.veebruar
15.30-16.30 AE 1-1 + AE 1-2 Kergejõustikuhall
16.15 AE 2 + ÕT1 + ÕT 2 Kergejõustikuhall (Kõik, kes osalesid nädalavahetusel võistlustel, puhkavad. Teised teevad trenni koos AE 2 grupiga!)