reede, 26. jaanuar 2018

Pärnu maakoolide meistrivõistlustelt toodi kuhjaga medaleid

Täna toimusid meie kergejõustikuhallis Pärnu maakoolide meistrivõistlused C ja D vanuseklassidele. Meie sportlased võitsid kokku väga palju medaleid. Siin ka kokkuvõte tänasest võistlusest.

Poiste C vanuseklassis olid meil edukad Johannes ja Henri. Johannes võitis kõrgushüppes esikoha uue isikliku rekordiga 1.35. Ka kaugushüppes saavutas ta alavõidu 4.43ga. Oma kolmanda medali võitis ta 60 meetri jooksus, kus ta oli kolmas 9,3 sekundiga. Henri võitis kaks hõbemedalit. Ta oli teine kaugushüppes 4.23ga ja teine ka 1000 meetri jooksus 3.44,3ga.

Tüdrukute C vanuseklassis hiilgas Greete-Liis, kelle auhinnakappi lisandus 4 medalit, millest üks oli kuldne ja kolm hõbedast. Alavõidu saavutas ta kuulitõukes 10.89ga. Teised kohad tulid kõrgushüppes 1.25ga, kaugushüppes 4.47ga ja 60 meetri jooksus 8,5ga. Kaks medalit võitis Pilleriin, kes kõrgushüppes saavutas kolmanda koha 1.20ga ning kolmas oli ta ka kuulitõukes 7.69ga. Lisaks tegi Pilleriin väga kena jooksu 600 meetri distantsil, kus ta oli lõpuks neljas 2.18,3ga. Medalist jäi lahutama 1,1 sekundit. Leandra jäi 60 meetri jooksus esimesena finaalist välja, saades seitsmenda koha ajaga 9,1. Kaugushüppes oli Leandra kümnes 3.89ga, edestades 1 sentimeetriga Pilleriini.

Poiste D vanuseklassis sai Ralf-Marcus kaks neljandat kohta. Neljas oli ta 60 meetri jooksus 9,5ga ja kaugushüppes 3.67ga.

Tüdrukute D vanuseklassis tegid suurepärase võistluse Martha, Eliise ja Johanna. 60 meetri jooksus saavutasid tüdrukud koguni kolmikvõidu! Esikoha sai Martha 9,3ga, teine oli Eliise 9,5ga ja kolmas Johanna 9,7ga. Kolmikvõidu saavutasid tüdrukud ka kaugushüppes. Esikoha võitis taas Martha 3.86ga, teine oli seekord Johanna 3.68ga ja kolmas Eliise 3.52ga! Kõrgushüppes saavutas esikoha Johanna, kes ületas kõrguse 1.10. 600 meetri jooksus oli meie parim Eliise, kes ajaga 2.21,4 saavutas tubli neljanda koha. Medalist jäi lahutama 2 sekundit. Johanna oli viies 2.26,2ga.

Kokkuvõttes võitsid meie sportlased nendelt võistlustelt 18 medalit - 6 olid kuldmedalid, 7 hõbemedalid ja 5 pronksmedalit!