teisipäev, 16. jaanuar 2018

TV10 olümpiastardil püstitati mitmeid rekordeid

Täna toimus meie kergejõustikuhallis TV10 Olümpiastardi II etapp

Vanemate tüdrukute vanuseklassis võttis kaks alavõitu Carlyn, kes võitis 60 meetri tõkkejooksu 9,47ga ja teivashüppe 3.36ga. Teivashüppe võidutulemus tähistab ka uut meie kergejõustikuhalli rekordit U16 vanuseklassis! Suurepärase võistluse tegi ka Martha-Liset. Tõkkejooksus püstitas ta esmalt isikliku rekordi eeljooksus - 10,18 ning seejärel ka finaalis 10,08, mis andis kolmanda koha. Teivashüppes sündis samuti isiklik rekord - 2.91. Isiklik rekord paranes 11 sentimeetriga! Sellega oli Martha teine. 60 meetri tõkkejooksus pääsesid meil finaali veel Reena ja Greete-Liis. Reena oli finaalis 10,32ga neljas ja Greete-Liis 10,64ga kuues. Teivashüppes püstitas Karolin isikliku rekordi, ületades 2.21. See tulemus andis kolmanda koha.

Vanemate poiste vanuseklassis hüppas end kaugushüppes kolmandaks Janek, kelle tulemuseks oli 4.56. Finaali pääses ka Georg, kes oli 4.19ga kuues.

Nooremate tüdrukute vanuseklassis pääsesid 60 meetri tõkkejooksu finaali Martha ja Mia. Martha finaaliaeg oli 11,22 (eeljooksus 11,47) ja Mial 11,35 (eeljooksus 11,64). Tüdrukud said vastavalt viienda ja kuuenda koha. Esimesena jäi finaali ukse taha Johanna ajaga 11,66. Finaalist jäi lahutama vaid 2 sajandikku. Kaugushüppes pääsesid finaali Martha ja Johanna. Mõlemad tüdrukud hüppasid uued rekordid - Martha 3.98 ja 6.koht ning Johanna 3.92 ja 8.koht. Isikliku rekordi püstitasid ka Mia (3.59 ja 10.koht), Melany 3.47 ja 11.koht ja sama tulemusega Eliise 3.47 ja 12.koht.

Nooremate poiste vanuseklassi 60 meetri tõkkejooksu finaali pääsesid meil Laur ja Tristan. Finaalis oli poistest napilt parem seekord Laur, kelle finaali aeg oli 10,85 (eeljooksus 11,23), mis andis teise koha. Tristan kaotas talle vaid 2 sajandikuga ning oli 10,87ga kolmas. Esimesena jäi finaalist välja Rihard, kelle aeg oli 11,93. Finaalist jäi puudu vaid 1 sajandik. Teivashüppes võitis esikoha Tristan, kellele see oli elu esimene teivashüppe võistlus. Tulemuseks igati korralik 2.11. Samuti esimest korda võistlustel teivast hüpanud Laur oli 1.51 ületamisega kolmas.

TV10 Olümpiastardi II vabariiklik etapp toimub 27.jaanuaril Tallinnas. Tänase võistluse järel pääsevad sinna võistlema: Carlyn (60m tõkkejooks ja teivashüpe), Martha-Liset (60m tõkkejooks ja teivashüpe), Karolin (teivashüpe), Tristan (teivashüpe).