pühapäev, 8. veebruar 2015

Rait jooksis sisetingimustes esmakordselt 200 meetrit alla 22 sekundi

Sel nädalavahetusel Norras toimuvatel sisekergejõustiku meistrivõistlustel osalenud Rait sai 60 meetri eeljooksus võidu 7,03 sekundiga. Oma poolfinaaljooksu lõpetas ta kolmandana ajaga 6,96. Paraku tuli kõige napimalt finaalist välja jääda. Finaali viis samuti aeg 6,96, aga tuhandike võrdluses tuli Raidil vastase paremust tunnistada.

Juba mõned tunnid hiljem jooksis Rait 200 meetri jooksu, kus püstitas uue isikliku siserekordi ja jooksis esmakordselt alla 22 sekundi - 21,92. Tegu on uue Eesti hooaja tippmargiga ja Eesti kõigide aegade sise edetabelis tõusis ta 23.kohalt jagama 9-10 kohta.

Täna kell 14.05 jookseb Rait korra veel 200 meetri distantsil. Eraldi tehakse jooks välismaalastele. Loodame, et ka täna on tal veel püssirohtu alles, et veelkord rekordit uuendada.