Pärnu Spordiklubi Altius

Pärnu Spordiklubi Altius

Pühapäev, 28. aprill 2013

Eelvaade uuele nädalale

Eelmisel nädalal oli vanemal treeninggrupil esimene treening staadionil. A ja B vanuseklass sai esimese teatejooksu treeningu ja juuniorid said värskes õhus oma lõigud ära joosta. 

Teatejooksu trenn neljapäeval oli hea. Kohal olid kõik, kes olema pidid. A klassi tüdrukutest Inger, Rebecka, Katre ja Kerstin. Poistest Jaagup, Madis, Kristjan ja Martin. B klassi tüdrukutest Hanna, Laura, Liisbet, Karin, mõlemad Kristid ja teisest treeninggrupist Anete. Treening sujus edukalt ja esimese korra kohta võis tegevusega täitsa rahule jääda. Järgmisel nädalal jätkame!

Nädala viimases trennis, reedel, näitasid end väga heast küljest aga Liisbet ja Martina. Mõlemad tüdrukud jooksid isikliku rekordi 30 meetri lendlähtega jooksus. Liisbet viis rekordi 3.89ni ja temast aasta noorem Martina 4.06ni. Mõlemad tulemused on väga tublid!

Kõige nooremas treeninggrupis näidati väga head tõkkejooksu reedel. Tüdrukutest väärivad esiletõstmist kindlasti Ann Marii, Janeli, Andra, Vanessa, Mailis, Kaili ja poistest Andry H, Mikk ja Rannar.

Ees on ootamas aga uus nädal, mis toob endaga kaasa ka maikuu. Just mais algab meie suvine võistlushooaeg, mille kõige tähtsamad võistlused toimuvad 5.mail Tallinnas (Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused) ja 26.mail Viljandis (Eesti noorte teatejooksude meistrivõistlused). Sinna vahele mahub veel igasugu pisemaid võistlusi.

Kõige noorem treeninggrupp, kelle trennid toimuvad esmaspäeval ja reedel kell 15.00 ja teisipäeval kell 16.00, kolivad staadionile reedel, 3.mail! Nii et alates 3.maist toimuvad trennid Koidula staadionil! Kui ilmad muutuvad, teeme plaanidesse mõistagi muudatusi.

Neljapäeval ja reedel toimuvad trennid väljas ka kõikidele teistele gruppidele. Neljapäeval toimub taaskord teatejooksu harjutamine. Vanemal treeninggrupil tahaksin korraldada teatejooksu harjutamist ka kolmapäeval, aga vaatame, mis sellest plaanist välja tuleb (juuniorid+A klass+B klass).

Esmaspäeval ja teisipäeval toimuvad trennid veel hallis. Soojendusjooks tuleb vanematel joosta väljas, nii et soojalt riidesse!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar